47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Стецків і Шхумова продовжують боротьбу за путівку у Корею


 Після різвяно-новорічної перерви у м.Берхтесгадені (Німеччина) відновився Кубок світу з санного спорту – 6-7 січня 2018р. кращі санкарі світу розіграли у цьому альпійському містечку нагороди VІ етапу.
Як відомо, напередодні Нового року у санному спорті за результатами світового рейтингу відбувся розподіл олімпійських ліцензій між національними олімпійськими комітетами. За попередніми даними Україна здобула 5 путівок: 2 – серед чоловіків, 1 – серед жінок і 1 – серед екіпажів двомісних саней. Тож тепер на етапах світового Кубка у Берхтесгадені та Оберхофі (13-14 січня) тренерський штаб національної збірної повинен визначити персональний склад учасників ХХІІІ Зимової олімпіади, яка з 9 до 25 лютого пройде у Кореї.
Найкраще у Берхтесгадені виступив екіпаж двомісних саней у складі кременчанина Олександра Оболончика та вихованця Львівського училища фізичної культури Романа Захарківа (вип. 2011р.), який посів 23 місце.
Інші українці до основної сітки Кубка не потрапили. У Кубку націй-кваліфікації до Кубка світу львів’янин Антон Дукач на одномісних санях посів 20 місце, кременчанин Андрій Мандзій – двадцять друге. Обидва санкарі місце у олімпійській збірній собі уже забронювали.
У жінок на олімпійську ліцензію претендують вихованки училища Олена Стецків (вип. 2011р.) та Олена Шхумова (вип. 2013р.). У Берхтесгадені перевага була за Стецків (на фото), яка посіла 21 місце. Олена Шхумова фінішувала двадцять шостою.
Завершувалися змагання VІ етапу естафетною гонкою, яка також входить до олімпійської програми. Збірна України у складі Стецків, Дукача, Оболончика та Захарківа замкнула десятку кращих.
Сенсацією естафети стала дискваліфікація визнаного фаворита – збірної Німеччини. Перемогли італійці, на другому місці США, третя – Австрія.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Санкарі ЛУФК на етапі Кубка світу у Іглсі посіли 7 місцеРоман Пилипів приноровлюється до швидкісних санних трасОболончик і Захарків у Обергофі увійшли у двадцятку найсильнішихСтецків і Шхумова продовжують боротьбу за путівку у КореюЕтапом Кубка світу у Лейк-Плесіді у санкарів завершився олімпійський відбірСанкарі ЛУФК стартували на молодіжному Кубку світуНа етапі Кубка світу у Калгарі санкарі виступили без блискуАндрій Демчук успішно стартував на Кубку світу-2018 з натурбануЕтап у Альтенберзі для санкарів склався невдалоУ Вінтенбергу найкраще виступили Оболончик і ЗахарківУкраїнські санкарі розпочали олімпійський сезонКубок України зі з’їздів на санкороликах розіграли вихованки ЛУФКНа санкороликах найкраще з’їжджають Савицький, Смага і ПилипівРоман Захарків і Олена Шхумова – офіційні кандидати на участь у ХХІІІ зимових Олімпійських іграхСобота і Радченков неочікувано чемпіони України з санного спорту