47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Українські санкарі розпочали олімпійський сезон


       У м.Інсбруку (Австрія) стартами І етапу Кубка світу, участь у яких взяли і українські спортсмени, 18-19 листопада 2017р. розпочався олімпійський сезон у санному спорті.
Власне за результатами Кубка світу будуть розігруватись ліцензії для участі у ХХІІІ зимових Олімпійських іграх у корейському Пхьончхані.
У з’їздах жінок на одномісних санях весь п’єдестал пошани зайняли німецькі санкарки – перемогла дворазова олімпійська чемпіонка 2014р. Наталі Гайзенбергер.
Українки до основної сітки Кубка (24 кракщих) не потрапили. У Кубку націй, який є кваліфікацією до Кубка світу, Олена Шхумова посіла 25 місце, Дарія Гула – тридцять третє, Олена Стецків – тридцять п’яте. Усі троє дівчат є вихованками Львівського училища фізичної культури.
Серед чоловіків І місце посів росіянин Семен Павліченко, який зумів випередити австрійця Вольфганга Кіндла та німця Фелікса Лоха.
Кременчанин Андрій Мандзій у Кубку націй посів 22 місце, Антон Дукач зі Львова – двадцять сьоме, ще один кременчанин Михайло Савицький (випускник ЛУФК 2015р.) – сорок перше.
Найкраще серед українців у Інсбруку виступив екіпаж двомісних саней у складі кременчанина Олександра Оболончика та вихованця ЛУФК Романа Захарківа (на фото). Українська двійка на Кубку світу посіла 21 місце заробила необхідні олімпійські рейтингові очки.
Завершувала змагання І етапу командна естафета, у якій почергово стартують жінки, чоловіки на одномісних санях та завершує чоловіча двійка.
У естафеті збірна України у складі Шхумової, Мандзія, Оболончика та Захарківа посіла 11 місце. Перемогу прогнозовано здобули німецькі санкарі.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Санкарі ЛУФК на етапі Кубка світу у Іглсі посіли 7 місцеРоман Пилипів приноровлюється до швидкісних санних трасОболончик і Захарків у Обергофі увійшли у двадцятку найсильнішихСтецків і Шхумова продовжують боротьбу за путівку у КореюЕтапом Кубка світу у Лейк-Плесіді у санкарів завершився олімпійський відбірСанкарі ЛУФК стартували на молодіжному Кубку світуНа етапі Кубка світу у Калгарі санкарі виступили без блискуАндрій Демчук успішно стартував на Кубку світу-2018 з натурбануЕтап у Альтенберзі для санкарів склався невдалоУ Вінтенбергу найкраще виступили Оболончик і ЗахарківУкраїнські санкарі розпочали олімпійський сезонКубок України зі з’їздів на санкороликах розіграли вихованки ЛУФКНа санкороликах найкраще з’їжджають Савицький, Смага і ПилипівРоман Захарків і Олена Шхумова – офіційні кандидати на участь у ХХІІІ зимових Олімпійських іграхСобота і Радченков неочікувано чемпіони України з санного спорту