Санний спорт : На санкороликах найкраще з’їжджають Савицький, Смага і Пилипів

На єдиній в Україні санній трасі у м. Кременці 1-3 серпня 2017р. відбулися Всеукраїнські змагання зі спусків на санкороликах серед юніорів.
Серед юніорів віком до 19 років перемогу отримав вихованець Львівського училища фізичної культури Михайло Савицький (вип.2015р.), який сьогодні виступає за Кременець, звідки родом. Михайло на 0,095сек випередив львів’янина Ігора Стахіва. На третьому місці ще один львів’янин Андрій Лисецький.
Серед дівчат весь п’єдестал пошани за вихованками ЛУФК : I місце посіла Олена Смага (вип.2017р.), друге – Ірина Левкович (III курс), третє – Наталія Драбинська (I курс).
У командній гонці перемогла збірна команда Львівщини у складі Смаги, Лисенко та Стахіва.
Серед старших юнаків (U-17) рівних не було учневі 10 класу училища Олегу Пилипіву ( на фото). Олег на 0,161сек обійшов львів’янина Юрія Матвійчука. З третім часом фінішував Владислав Щербатко.
Серед дівчат цієї вікової категорії кращими були місцеві санкарки Юліана Туницька та Наталія Хитренко. Катерина Васильків (10 клас) посіла 4 місце.
У командній гонці перемогла збірна Тернопольскої обл. Львів’яни у складі Назара Децика (I курс), Дмитра Семенова (11 клас) та Катерини Швайко  на другому місці.

25-26 травня відбудуться вступні іспити з веслування на байдарках і каное на оз.Наварія, СДЮШОР «Веслярик»
29-30 травня відбудуться вступні іспити з фехтування в Палаці спорту «Динамо», вул.Вітовського, 53
30-31 травня відбудуться вступні іспити з боксу в спеціалізованому залі боксу СТ «Динамо», вул.Стуса, 4

Санний спорт

Юзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійкамиНа чемпіонаті України з санного спорту перемагали олімпійці На юнацькому чемпіонаті Юзвяк і Мох здобули історичну перемогуНа юніорському чемпіонаті Смага поступилась юній кременчанціСанкарі завершили олімпійські змагання на мінорній нотіЗахарків і Оболончик конкуренцію кращим санкарям у Пхьончхані не склалиУ олімпійській компанії кращих санкарок Шхумова двадцять першаГрафік виступів вихованців ЛУФК на ХХІІІ зимових Олімпійських іграхОлена Шхумова: «Я виборола цю ліцензію»Роман Захарків: «Найважливіше – це сани. У нас складний технічний вид спорту»Олена Стецків: «Мені стало цікаво, як влітку можна їздити на санках»На юніорському чемпіонаті світу санкарі дванадцяті у естафетіНа етапі Кубка світу з натурбану Демчук посів 4 місце