50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Гандбол : Львівська "Галичанка" успішно стартувала у Європейському кубку


Львівська гандбольна "Галичанка" успішно стартувала у Європейському кубку. Суперником львів'янок у ІІІ кваліфікаційному раунді були чемпіонки Північної Македонії ЖГК "Куманово" з однойменного міста.
Слід сказати, що у зв'язку з ремонтом домашньої арени македонок обидві гри 20 і 22 листопада відбулися у Львові. І у обидвох матчах перемога була за чемпіонками України 33:17 і 31:26.
Як вже стало звично, тон у іграх переможниць задавали вихованки Львівського коледжу спорту, які вже багато років складають основу "Галичанки". Найрезультативнішою на майданчику палацу спорту "Галичина" за сумою двох ігор поряд з Олександрою Фурманець була вісімнадцятирічна Діана Дмитришин (на фото), яка здійснила 12 влучних кидків. Сімнадцятирічна цьогорічна випускниця коледжу Христина Майкут відзначилася 9 разів. На рахунку Тетяни Поляк 7 голів.
Отож, "Галичанка" вийшла у 1/8 фіналу, ігри якої заплановані на 9/10 і 15/16 січня 2021 року. Суперник львів'янок визначиться 25 листопада під час жеребкування. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Гандбол

Гандбол

У кубковому протистоянні двох споріднених закладів перемогу отримали гандболістки коледжуГандболістки об’єднаної команди "Львівської політехніки" та спортколеджу поразок у ЧУ не знаютьЗусиль Поляк, Дмитришин, Маркевич та Гладун для перемоги над іспанками виявилося замалоКозак, Прокоп'як та Дмитришин у складі "Галичанки" декласували ужгородські "Карпати"У іграх "Галичанки" з миколаївським "Реалом" тон задавали вчорашні випускниці коледжуУ Європейському кубку львівська "Галичанка" зустрінеться з іспанкамиГандболістки-вихованки коледжу переграли команду свого тренера у ЄврокубкуЛьвівська "Галичанка" завершила 2020 рік на мажорній нотіУ іграх "Галичанки" із збірною Києва найрезультативнішими були вчорашні випускниці коледжу Гандболістки об’єднаної команди "Львівської політехніки" і спортколеджу зміцнюють своє лідерствоУ 1/8-ій Європейського Кубка львівська "Галичанка" зустрінеться з командою Василя КозараМаксим Грисьо приносить перемогу "Львову"Львівська "Галичанка" успішно стартувала у Європейському кубкуІ Хмельницький університет перед гандболістками Львівського спортколеджу не встоявЛюдмила Мартинюк і Валентина Фроляк декласували тернопільський університет