50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Гандбол : Людмила Мартинюк демонструє суперрезультативність


Розпочався чемпіонат України з гандболу серед жіночих команд вищої ліги, участь у якому бере команда "Львівської політехніки".
Цікаво, що виступають за команду , в основному, вихованки Львівського коледжу спорту, які сьогодні навчаються у цьому ЗВО, а також і учениці коледжу. А тренує колектив вчитель гандболу коледжу Віталій Надич.
У першому турі "політехнічки" 16-17 жовтня двічі зустрічалися у Рівному з місцевою "ДЮСШ № 4" і впевнено перемогли: 36:17 і 34:17.
Суперрезультативність продемонструвала у цих іграх десятикласниця коледжу Людмила Мартинюк (на фото). На рахунку Людмили 22(!) забитих м'ячі. Яна Борисевич відзначилася 13 разів, Валентина Фроляк і Ольга Братковська - по шість. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Гандбол

Гандбол

У кубковому протистоянні двох споріднених закладів перемогу отримали гандболістки коледжуГандболістки об’єднаної команди "Львівської політехніки" та спортколеджу поразок у ЧУ не знаютьЗусиль Поляк, Дмитришин, Маркевич та Гладун для перемоги над іспанками виявилося замалоКозак, Прокоп'як та Дмитришин у складі "Галичанки" декласували ужгородські "Карпати"У іграх "Галичанки" з миколаївським "Реалом" тон задавали вчорашні випускниці коледжуУ Європейському кубку львівська "Галичанка" зустрінеться з іспанкамиГандболістки-вихованки коледжу переграли команду свого тренера у ЄврокубкуЛьвівська "Галичанка" завершила 2020 рік на мажорній нотіУ іграх "Галичанки" із збірною Києва найрезультативнішими були вчорашні випускниці коледжу Гандболістки об’єднаної команди "Львівської політехніки" і спортколеджу зміцнюють своє лідерствоУ 1/8-ій Європейського Кубка львівська "Галичанка" зустрінеться з командою Василя КозараМаксим Грисьо приносить перемогу "Львову"Львівська "Галичанка" успішно стартувала у Європейському кубкуІ Хмельницький університет перед гандболістками Львівського спортколеджу не встоявЛюдмила Мартинюк і Валентина Фроляк декласували тернопільський університет