Гандбол : Віталій Надич: 7 місце збірної України на чемпіонаті Європи – це добрий результат

Збірна юніорська команда України посіла 7 місце на чемпіонаті Європи з пляжного гандболу серед дівчат віком до 18 років, який з 29 червня до 1 липня 2018р. проходив у м.Ульцинь (Чорногорія).

У складі команди виступало троє вихованок Львівського училища фізичної культури: Олександра Жолобович (вип.2016 р.), Яна Борисевич і Діана Дмитришин (обидвоє 11 кл.), а одним з тренерів команди був вчитель гандболу училища Віталій Надич (на фото).

На груповому етапі турніру українки у стартовій грі поступилися нідерландкам 0:2, а далі перемогли литовок 2:1, чорногорок 2:0 і з другого місця у групі «А» кваліфікувалися до фінальної частини, яка зібрала вісім найкращих команд.

У ¼ фіналу українська збірна поступилася Португалії 0:2 і далі боролась за 5-8 місця. Спочатку дівчата програли росіянкам 0:2, а в поєдинку за 7 місце перемогли Хорватію 2:1.

Чемпіонками ж Європи стали угорки, другі – нідерландки, на третьому місці – збірна Німеччини.

Як сказав Віталій Надич: «сьоме місце – це добрий результат. Адже минулого року на чемпіонаті Європи в Загребі ми посіли дев’яте місце. Отож, є прогрес. Ще й якщо врахувати два фактори. По-перше, на цей чемпіонат збірна поїхала омолодженим складом – практично половина нових гравців. По-друге, майже всі наші гандболістки 2002 р.н., а змагання проводились серед старшої вікової категорії 2000-2001 рр.н. Тому, можливо, сьоме місце не зовсім те, чого хотілося б, але, зважаючи на вище викладене, це добрий результат».

Гандбол

Гандбол

Найбільше м’ячів броварчанкам закинула Катерина КозакГандболістки ЛУФК отримали міжнародну ігрову практикуСавчин, Смолінг і Стельмах виборюватимуть право виходу на чемпіонат світуВосьмеро вихованок ЛУФК залучались до збірних на меморіал Турчина Діана Дмитришин від лідерок «Галичанки» не відстаєУ Миколаєві «Галичанка» зустріла серйозний опір від місцевого «Реала»Діана Дмитришин – одна з лідерок юніорської збірної України з гандболуУ матчах з «Карпатами» Козак і Дмитришин не знітилисяГандбольна «Галичанка» розгромила легендарний «Спартак»У стартовому матчі «Галичанки» тон задавали учениці і вчорашні випускниці ЛУФККатерина Козак набувала неоціненного ігрового досвіду у Кубку ЄГФГандболістки ЛУФК – переможці міжнародного турніру «Кубок Полісся»Василь Козар привів оновлену «Галичанку» до перемоги у Суперкубку УкраїниНа Кубку Львова дівчата з «Перспективи» перед іменитими суперницями не знітилисяОновлена «Галичанка» пройшла випробування турніром у Польщі