Гандбол : У Балтійській лізі «Галичанка» третя

Львівська «Галичанка» посіла ІІІ місце у Балтійській гандбольній лізі 2016/2017 років.
Це стало відомо після закінчення VI, фінального туру, який 31 березня – 1 квітня відбувся у м. Гомелі (Білорусь).
У першому матчі плей-офф львів’янки поступилися господаркам – ГК «Гомель» 19:26 і у півфіналі вийшли на інший білоруський клуб «БНТУ-БелАЗ». На жаль, і у цій зустрічі сильнішими були суперниці, які перемогли з рахунком 33:30.
Отож, єдиною сатисфакцією «Галичанці» стала перемога в поєдинку за ІІІ місце над литовською «Гарлявою» 27:19.
А переможцем ліги вдруге поспіль став ГК «Гомель», який у фіналі подолав мінський «БНТУ-БелАЗ» 32:25.
У поєдинку за 5 місце ГК «Городнічанка» (м.Гродно) виявилася сильнішою за каунаський «Жальгіріс».
У складі «Галичанки» бронзовими призерками Балтійської ліги стали вихованки Львівського училища фізичної культури Єлизавета Гілязетдінова, Марія Гладун, Наталія Воловник, Олена Косик, Леся Смолінг, Софія Давидянц, Мар’яна Маркевич, Марина Коновалова, Анастасія Баранович, Анастасія Дорожівська, Вікторія Сідлецька, Наталія Сабова, Наталія Стрюкова.
Найкращою гравчинею фінального туру у складі «Галичанки» стала Марина Коновалова.

Гандбол

Гандбол

Львівська «Галичанка» закріпилася на першій позиціїГандболістки ЛУФК кваліфікувались до фінальної частини чемпіонату УкраїниМарія Гладун – найкращий гравець І туру Балтійської ліги У грі з «Реалом» найрезультативнішими у «Галичанки» були Поляк і БарановичНаталія Савчин набирає формуУ іграх з Норвегією і Хорватією найрезультативнішою була ВоловникШестеро вихованок ЛУФК стартують у відборі до гандбольного Євро-2018Гандболістки ЛУФК – переможниці «Кубку Полісся»У грі в Нідерландах лідера у «Галичанки» не виявилосяУ грі з нідерландками «Галичанку» вперед вели Поляк і ГладунНовий сезон «Галичанка» розпочала з перемоги у СуперкубкуХет-трик «Галичанки»: фундамент шукайте в училищі фізкультуриГандболістки ЛУФК набували європейського досвідуБорисевич, Пихайленко, Воронова і Жолобович візьмуть участь у чемпіонаті ЄвропиСуперник львівської «Галичанки» у Кубку ЄГФ – віце – чемпіон Нідерландів