Футбол : До перемоги над «Скалою» доклався Лісовик

У суботу 30 вересня 2017р. футбольні команди Львівського училища фізичної культури «УФК-Карпати» заграли ігри IV туру юнацького чемпіонату України.
Команди 11 і 9 класів на стадіоні аграрного університету у Дублянах приймали моршинську «Скалу».
Одинадцятикласники свою гру провели впевнено, відразу заволодівши ініціативою, вже у першому таймі хлопці могли вирішити результат зустрічі на свою користь, однак з реалізацією багатьох моментів не склалося. Зате у другій половині зустрічі з виходом на поле Романа Лісовика (на фото) команду прорвало. Відразу по перерві Роман забиває перший гол. Через сім хвилин рахунок прекрасним ударом подвоює Роман Наконечний. До третього і четвертого голів знову долучився Лісовик. Спочатку Роман стрімко пройшов по лівому флангу, увійшов у штрафний майданчик і як на блюдечку видав пас Вадиму Гудзінському, якому залишилося лише скерувати м’яча у ворота.
Через шість хвилин ситуація повторилася: на цей раз Роман подав м’яча на дальню стійку, де його передачу замкнув Наконечний.
Останній гол у ворота моршинців ударом з льоту провів Олександр Губицький.
Отож, впевнена перемога 5:0.
Дев’ятикласники на полі провели два різних тайми. У першому мали відчутну перевагу, однак скористатися з неї не змогли – м’яч вперто не хотів залітати у ворота суперника. У другому таймі гра вирівнялася і проходила на зустрічних курсах, а наприкінці матчу вже моршинці почали тиснути на наші ворота. Тим не менше, голів у цій зустрічі небагаточисельні глядачі, в основному батьки футболістів, не побачили.
Внічию закінчилися і два виїзні матчі команд 10 і 8 класів, які грали у Володимирі-Волинському з місцевою BRW-BIK.
Десятикласники свою гру закінчили з рахунком 2:2 і по ходу зустрічі двічі відігравалися, обидва м’ячі у нашій команді забив Сергій Стень.
- 7
Наступні ігри за участю команд ЛУФК відбудуться 4 жовтня. У пропущених матчах третього туру зустрінуться команди «УФК-Карпати» і «Карпати» U-16 і U-14, «Карпатівське» дербі цих вікових категорій пройде на верхніх полях стадіону «Україна» о 12 і 14 год.

УФК-Карпати U-14 - бронзові призери «Gold League» на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-17 – переможці “Гімназіади-2024”!Команда УФК-Карпати U-15 – срібний призер "UTMOST CUP"УФК-Карпати U-15 стартували на «UTMOST CUP»УФК-Карпати U-14 - володарі "КУБКУ ЛЕГЕНД"Вихованці УФК-Карпати (вікова група U-14) беруть участь у турнірі "Кубок легенд"УФК-Карпати (U-17) представлятиме наш регіон на вирішальному етапі шостої Всеукраїнської Гімназіади “ГІМНАЗІАДA”: УФК-Карпати перемогли Миколаївську область та вийшли у фінальну частину турніру!“Гімназіада”: УФК-Карпати U-17 здобули перемогу над ДЮСШ “Рух”Команда УФК-Карпати U-16 вийшла у півфінал “ЗИМОВОГО КУБКУ ДЮФЛУ”“Меморіал Юста”: команда УФК-Карпати U-17 поступилась “Погоні”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: УФК-КАРПАТИ ЗУСТРІНУТЬСЯ З ШАХТАРЕМ В ЧВЕРТЬФІНАЛІМЕМОРІАЛ ЮСТА: УФК-Карпати вийшли з групи.УФК-Карпати U-15 – ВОЛОДАРІ “LVIV WINTER CUP”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 6-ГО ТУРУ