Футбол : Футболісти-дев’ятикласники ЛУФК очолили турнірну таблицю

У суботу 23 вересня 2017р. футбольні команди 11 і 9 класів Львівського училища фізичної культури заграли ігри ІІІ туру юнацького чемпіонату України.
Суперником обидвох команд на домашньому стадіоні, що у Дублянах, були однолітки з івано-франківського «Прикарпаття».
Старші прикарпатці приїхали до Львова лідерами четвертої (західної) зони, здобувши перемоги у перших двох турах і зустріч з нашою командою почали досить активно, двічі повівши у рахунку 1:0 і 2:1. Однак, ще у першому таймі команда ЛУФК вирівняла становище, а у другому вже контролювала ситуацію на полі. Фінальний свисток судді зафіксував перемогу львів’ян 5:3. Голи у ворота івано-франківчан  забивали Роман Наконечний, Данило Сікан (двічі), Олексій Сич та Мирон Бідний.
Команда 9 класу свою гру почала впевненіше. Рахунок на 9-ій хвилині відкрив Нікіта Петрук (на фото), а на початку другої половини зустрічі Назар Охотський його подвоїв. А далі хлопці дещо збавили оберти і наприкінці зустрічі «Прикарпаття» один гол відіграло. Отож, перемога 2:1 і дев’ятикласники після третього туру за рахунок кращої різниці голів очолили турнірну таблицю.
Що ж до команд 10 і 8 класів, їхні матчі з ДЮФШ «Карпати» перенесені на 4 жовтня у зв’язку з виїздом  «карпатівських» футболістів (U-16) на турнір у Чехію.
Наступними суперниками команд ЛУФК 30 вересня будуть «Скала» Моршин (11 і 9 класи) та BRW-ВІК Володимир-Волинський (10 і 8 класи). Одинадцятикласники і дев’ятикласники зі «Скалою» заграють у Дублянах о 12 і 14 год, інша пара їде на Волинь.

Футбол

УФК-Карпати U-14 - бронзові призери «Gold League» на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-17 – переможці “Гімназіади-2024”!Команда УФК-Карпати U-15 – срібний призер "UTMOST CUP"УФК-Карпати U-15 стартували на «UTMOST CUP»УФК-Карпати U-14 - володарі "КУБКУ ЛЕГЕНД"Вихованці УФК-Карпати (вікова група U-14) беруть участь у турнірі "Кубок легенд"УФК-Карпати (U-17) представлятиме наш регіон на вирішальному етапі шостої Всеукраїнської Гімназіади “ГІМНАЗІАДA”: УФК-Карпати перемогли Миколаївську область та вийшли у фінальну частину турніру!“Гімназіада”: УФК-Карпати U-17 здобули перемогу над ДЮСШ “Рух”Команда УФК-Карпати U-16 вийшла у півфінал “ЗИМОВОГО КУБКУ ДЮФЛУ”“Меморіал Юста”: команда УФК-Карпати U-17 поступилась “Погоні”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: УФК-КАРПАТИ ЗУСТРІНУТЬСЯ З ШАХТАРЕМ В ЧВЕРТЬФІНАЛІМЕМОРІАЛ ЮСТА: УФК-Карпати вийшли з групи.УФК-Карпати U-15 – ВОЛОДАРІ “LVIV WINTER CUP”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 6-ГО ТУРУ