Футбол : У дебютному для себе турнірі наймолодші футболісти ЛУФК другі

30 березня – 1 квітня у Чернівцях відбувся всеукраїнський турнір «Весняні ластівки Буковини – 2017» з футболу серед гравців віком до 13 років, участь у якому взяла і команда 7 класу Львівського училища фізичної культури.
Для хлопців, які тільки-но вступили до училища, поїздка у Чернівці була першим серйозним випробуванням їхніх футбольних вмінь і навичок, здобутих під керівництвом досвідчених вчителів футболу Ярослава Дмитрасевича і Віталія Лобасюка.
 На попередньому етапі 12 команд-учасниць турніру були поділені на три групи. У групі «А» команда ЛУФК перемогла івано-франківську «Ніку» 5:0, вінницьку ДЮСШ ім.Блохіна та Беланова 3:0, зіграла внічию 0:0 з ужгородською СДЮШОР і посіла І місце. У півфіналі хлопці виявилися сильнішими за кропивницький «Сапсан» 3:0. У поєдинку за І місце на львів’ян чекала вже знайома ужгородська СДЮШОР і знову зустріч закінчилася нульовою нічиєю, а от у серії післяматчевих пенальті хлопці поступилися.
Отож, у дебютному для себе турнірі наймолодші футболісти ЛУФК посіли ІІ місце і відзначені срібними медалями. Тренер команди Ярослав Дмитрасевич відзначив непогану техніко-тактичну підготовку команди, добру гру у захисті та сміливу у нападі.
Впродовж турніру хлопці забили 11 м’ячів і не пропустили жодного. Три голи на рахунку Єгора Шарабури, два – Івана Глушка, по одному – Олександра Штифановича, Василя Шомка, Василя Гавронського, Данила Тельмінова та Дениса Козловського.

Футбол

Футбол

УФК-Карпати U-14 - бронзові призери «Gold League» на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-17 – переможці “Гімназіади-2024”!Команда УФК-Карпати U-15 – срібний призер "UTMOST CUP"УФК-Карпати U-15 стартували на «UTMOST CUP»УФК-Карпати U-14 - володарі "КУБКУ ЛЕГЕНД"Вихованці УФК-Карпати (вікова група U-14) беруть участь у турнірі "Кубок легенд"УФК-Карпати (U-17) представлятиме наш регіон на вирішальному етапі шостої Всеукраїнської Гімназіади “ГІМНАЗІАДA”: УФК-Карпати перемогли Миколаївську область та вийшли у фінальну частину турніру!“Гімназіада”: УФК-Карпати U-17 здобули перемогу над ДЮСШ “Рух”Команда УФК-Карпати U-16 вийшла у півфінал “ЗИМОВОГО КУБКУ ДЮФЛУ”“Меморіал Юста”: команда УФК-Карпати U-17 поступилась “Погоні”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: УФК-КАРПАТИ ЗУСТРІНУТЬСЯ З ШАХТАРЕМ В ЧВЕРТЬФІНАЛІМЕМОРІАЛ ЮСТА: УФК-Карпати вийшли з групи.УФК-Карпати U-15 – ВОЛОДАРІ “LVIV WINTER CUP”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 6-ГО ТУРУ