Футбол : У дебютному чемпіонаті наймолодша команда ЛУФК на 6 місці

У смт Щасливе, що в Київській обл., 15-22 червня 2018р. відбувся фінальний турнір юнацького чемпіонату України з футболу серед гравців віком до 14 років, участь у якому взяла і команда Львівського училища фізичної культури «УФК-Карпати» (тренери Віталій Лобасюк і Ярослав Дмитрасевич).
На першому етапі 8 команд-фіналістів були розподілені на 2 групи, де за круговою системою визначили 4-х півфіналістів.
Команда ЛУФК грала у групі «А», де її суперниками були донецький «Шахтар», УФК Дніпро та львівські «Карпати».
У першому матчі хлопці зустрічалися з «Шахтарем». Перший тайм пройшов у рівній боротьбі з невеликою територіальною перевагою донечан, але без голів. На другу половину гри наша команда вийшла у меншості – вже у компенсований час першої половини другу жовту картку отримав Тарас Яроцький.
Тим не менше команда училища була близька до того, щоб заграти унічию. Однак, не судилося – вже у доданий час хлопці не витримали напруги і на останній хвилині пропустили.
Друга гра була з «Карпатами». На жаль, і тут була зафіксована поразка 0:2. Перший м’яч хлопці пропустили з пенальті. Побігли відіграватись і пропустили другий.
Останнім суперником команди у групі було дніпровське УФК. Голи Вадима Костюка та Максима Дзюби принесли перемогу львів’янам 2:1.
Отож, «УФК-Карпати» у групі посіли ІІІ місце і у стиковому матчі за 5-6 місця зустрілись з моршинською «Скалою». Суперник – добрий знайомий, адже грали з ними в одній зоні на попередній стадії змагань, ігри закінчилися з рахунком 1:1 і 1:0.
Однак на цей раз судді зафіксували поразку 0:1. Хлопці, хоч і мали перевагу, забити не змогли, а у свої ворота пропустили. Тож 6 місце у своєму дебютному чемпіонаті.
Чемпіоном України у цій віковій категорії став донецький «Шахтар», який у вирішальному поєдинку переміг київське «Динамо» 1:0.
Наступні місця посіли:
3. «Чорноморець» Одеса
4. «Карпати» Львів
5. «Скала» Моршин
7. СДЮШОР Ужгород
8. УФК Дніпро.

УФК-Карпати U-14 - бронзові призери «Gold League» на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-17 – переможці “Гімназіади-2024”!Команда УФК-Карпати U-15 – срібний призер "UTMOST CUP"УФК-Карпати U-15 стартували на «UTMOST CUP»УФК-Карпати U-14 - володарі "КУБКУ ЛЕГЕНД"Вихованці УФК-Карпати (вікова група U-14) беруть участь у турнірі "Кубок легенд"УФК-Карпати (U-17) представлятиме наш регіон на вирішальному етапі шостої Всеукраїнської Гімназіади “ГІМНАЗІАДA”: УФК-Карпати перемогли Миколаївську область та вийшли у фінальну частину турніру!“Гімназіада”: УФК-Карпати U-17 здобули перемогу над ДЮСШ “Рух”Команда УФК-Карпати U-16 вийшла у півфінал “ЗИМОВОГО КУБКУ ДЮФЛУ”“Меморіал Юста”: команда УФК-Карпати U-17 поступилась “Погоні”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: УФК-КАРПАТИ ЗУСТРІНУТЬСЯ З ШАХТАРЕМ В ЧВЕРТЬФІНАЛІМЕМОРІАЛ ЮСТА: УФК-Карпати вийшли з групи.УФК-Карпати U-15 – ВОЛОДАРІ “LVIV WINTER CUP”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 6-ГО ТУРУ