Футбол : У півфіналі чемпіонату України на футболістів ЛУФК чекає моршинська «Скала»

У м.м. Стрию та Моршині, де з 15 до 22 червня 2017р. проходить фінальна частина чемпіонату України з футболу серед гравців віком до 14 років, завершилася групова стадія турніру.
Як ми вже повідомляли, у першому матчі команда Львівського училища фізичної культури зіграла внічию 1:1 з донецьким «Шахтарем». Голом відзначився Роман Назарчук.
У другій зустрічі суперником хлопців була одеська ДЮСШ №11 «Чорноморець». Гра пройшла за переваги нашої команди, яка вилилася у два забиті м’ячі. Голи на рахунку Романа Назарчука та Андрія Дурдаса. До того ж, Марко Сапуга не забив пенальті.
Після дня перерви львів’яни у заключній грі зустрілися з київською «Зіркою». Перший тайм пройшов у рівній боротьбі. А от у другому хлопці зуміли дотиснути киян і перемогли 3:0. М’ячі у ворота суперника забили Гліб Савчук (на фото) – 2 (один з пенальті) та Нікіта Петрук.
Набравши у сумі 7 очок, команда ЛУФК посіла перше місце у групі «Б». На другому місці донецький «Шахтар», який після нічиєї з нашою командою переміг «Зірку» 1:0 та зіграв 1:1 з одеситами. ІІІ місце посіла «Зірка» (3 очки), четверте – ДЮСШ №11 (1 очко).
Переможцем групи «А» прогнозовано стало київське «Динамо», яке послідовно перемогло моршинську «Скалу» 2:1, зіграло 0:0 з запорізьким «Металургом» і в останній грі виявилося сильнішим за Олімпійський коледж ім. І. Піддубного 2:1. «Скала» в останньому турі перемогла «Металург» 1:0, а до того Олімпійський коледж 2:0 і стала другим півфіналістом.
Отож, тепер 19 червня у матчі за 7-8 місця зустрінуться ДЮСШ №11 «Чорноморець» і Олімпійський коледж, а 5-6 позиції розіграють «Зірка» і «Металург».
А 20 червня у півфіналах зустрінуться «УФК-Карпати» і «Скала» та «Динамо» і «Шахтар». Переможці півфінальних зустрічей 22 червня розіграють звання чемпіонів України.
Півфінал за участю команди ЛУФК розпочнеться о 16год на стрийському стадіоні «Сокіл».

УФК-Карпати U-14 - бронзові призери «Gold League» на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-17 – переможці “Гімназіади-2024”!Команда УФК-Карпати U-15 – срібний призер "UTMOST CUP"УФК-Карпати U-15 стартували на «UTMOST CUP»УФК-Карпати U-14 - володарі "КУБКУ ЛЕГЕНД"Вихованці УФК-Карпати (вікова група U-14) беруть участь у турнірі "Кубок легенд"УФК-Карпати (U-17) представлятиме наш регіон на вирішальному етапі шостої Всеукраїнської Гімназіади “ГІМНАЗІАДA”: УФК-Карпати перемогли Миколаївську область та вийшли у фінальну частину турніру!“Гімназіада”: УФК-Карпати U-17 здобули перемогу над ДЮСШ “Рух”Команда УФК-Карпати U-16 вийшла у півфінал “ЗИМОВОГО КУБКУ ДЮФЛУ”“Меморіал Юста”: команда УФК-Карпати U-17 поступилась “Погоні”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: УФК-КАРПАТИ ЗУСТРІНУТЬСЯ З ШАХТАРЕМ В ЧВЕРТЬФІНАЛІМЕМОРІАЛ ЮСТА: УФК-Карпати вийшли з групи.УФК-Карпати U-15 – ВОЛОДАРІ “LVIV WINTER CUP”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 6-ГО ТУРУ