Футбол : Серед майбутніх талантів футболісти ЛУФК п’яті

Футбольна команда 11 класу Львівського училища фізичної культури (тренери Володимир Безуб’як і Михайло Дячук-Ставицький) посіла 5 місце на представницькому міжнародному турнірі «Кубок майбутніх талантів» серед гравців віком до 17 років, який уже вчетверте проводився у м.Будапешті (Угорщина) за участі команд з 10 країн Східної та Центральної Європи.
Перша частина турніру – груповий етап – відбулася у жовтні минулого року, 12 дружин були поділені на три групи. Команда ЛУФК, яка на турнірі презентувала львівські «Карпати», потрапила до групи «А», де її суперниками були «Академія Хаджі» з м.Констанца (Румунія), «DAC-1904» з м.Дунайська Стреда (Словаччина) та угорський клуб «Залаегерсег» з однойменного міста.
Хлопці впевнено перемогли угорців 4:1, словаків 3:0, заграли унічию 0:0 з румунами і посіли І місце у групі, що дозволило їм разом з румунською та словацькою командами кваліфікуватись до фінальної частини змагань.
І ось з 10 до 12 квітня 2018р. кращі вісім колективів розіграли нагороди турніру. На цьому етапі ігри проходили за принципом «плей-офф». У першому матчі у ¼ фіналу хлопцям дісталася хорватська «Рієка».
Гра пройшла у рівній боротьбі. Наша команда забила першою – на 18хв відзначився Данило Сікан. Наприкінці зустрічі хорватам вдалося відігратися. Отож, основний час закінчився унічию 1:1 і командам прийшлося пробивати пенальті. «Рієка» була точнішою, перемогла 4:3 і вийшла до півфіналу. А «Карпати» опустилися у нижню «четвірку», щоб розіграти 5-8 місця.
Наступним суперником львів’ян стало мінське «Динамо». Хлопці нав’язали суперникам свою гру і впевнено перемогли 3:0. Два голи на рахунку Данила Сікана, один – Мирона Бідного, який у другому таймі замінив власне Сікана.
У поєдинку за 5 місце на «Карпати» чекав австрійський «Штурм» з м.Грац. Вже на 5хв зустрічі Роман Лісовик відкрив рахунок. Посередині другого тайму кращий бомбардир нашої команди Данило Сікан подвоює його. Через декілька хвилин австрійці відквитали один гол, але той же Сікан наприкінці матчу встановлює кінцевий рахунок 3:1.
А переможцем турніру стала «Академія Хаджі», яка у фіналі перемогла «Рієку» 2:0.
Кінцеве розташування команд на турнірі (фінальна вісімка):
1. «Академія Хаджі» м.Констанца (Румунія)
2. «Рієка» м.Рієка (Хорватія)
3. «Банік» м.Острава (Чехія)
4. «DAC-1904» м.Дунайска Стреда (Словаччина)
5. «Карпати» м.Львів (Україна)
6. «Штурм» м.Грац (Австрія)
7. «Динамо» м.Мінськ (Білорусь)
8. «Марібор» м.Марібор (Словенія)

УФК-Карпати U-14 - бронзові призери «Gold League» на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-17 – переможці “Гімназіади-2024”!Команда УФК-Карпати U-15 – срібний призер "UTMOST CUP"УФК-Карпати U-15 стартували на «UTMOST CUP»УФК-Карпати U-14 - володарі "КУБКУ ЛЕГЕНД"Вихованці УФК-Карпати (вікова група U-14) беруть участь у турнірі "Кубок легенд"УФК-Карпати (U-17) представлятиме наш регіон на вирішальному етапі шостої Всеукраїнської Гімназіади “ГІМНАЗІАДA”: УФК-Карпати перемогли Миколаївську область та вийшли у фінальну частину турніру!“Гімназіада”: УФК-Карпати U-17 здобули перемогу над ДЮСШ “Рух”Команда УФК-Карпати U-16 вийшла у півфінал “ЗИМОВОГО КУБКУ ДЮФЛУ”“Меморіал Юста”: команда УФК-Карпати U-17 поступилась “Погоні”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: УФК-КАРПАТИ ЗУСТРІНУТЬСЯ З ШАХТАРЕМ В ЧВЕРТЬФІНАЛІМЕМОРІАЛ ЮСТА: УФК-Карпати вийшли з групи.УФК-Карпати U-15 – ВОЛОДАРІ “LVIV WINTER CUP”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 6-ГО ТУРУ