Фехтування : На етапі Кубка світу у Каїрі Клод Юнес тринадцятий

У столиці Єгипту м. Каїрі 1-3 березня 2019 р. відбувся етап Кубка світу з фехтування на рапірах.
В двобоях чоловіків 13 місце на турнірі посів вихованець Львівського училища фізичної культури Клод Юнес (вип. 2009р.)
Клод (на фото) блискуче пройшов груповий етап, де отримав шість перемог з шести. У турі прямого вибування послідовно переміг француза Александра Сідо та японця Дейкі Фюджіно з одинаковим рахунком15:12, а у 1/8 фіналу поступився корейцю Квангхюну Лі 13:15.
У командній першості збірна команда України, за яку виступав Юнес, здобула 9 місце.
В 1/8 фіналу Українці поступилися Кореї 37:45, а далі перемогли Японію 44:43, Бразилію 45:37 і Великобританію 45:43.
У жіночій частині змагань Олександра Сенюта (вип.2011 р.) завершила турнір на 41 підсумковій позиції. Зупинила Олександру на шляху до подіуму полька Марта Хаусман

З 21 квітня починаються вступні випробування на відділення футболу. Детальніше: розділ "футбол"

Результати участі учениць відділення фехтування на етапі кубку Європи з фехтування серед кадетівРапіристи коледжу здобули медалі кадетського чемпіонату України з фехтування!Наші випускники – чемпіони та призери Чемпіонату України з фехтування на рапірахРезультати етапу кадетського циклу з фехтування на рапірахДаніїл Матяш – срібний призер Всеукраїнського турніру з фехтування на рапірах!Мілана Іванова та Домініка Петрусь відзначилися в чемпіонаті України з фехтуванняРезультати участі учениць коледжу на етапі кубку Європи з фехтування на шпагах у КлагенфуртіФехтувальниці Горбачук та Бардаш піднялися на п’єдестал міжнародного турніру в КраковіШпажистка Мілана Іванова – срібна призерка юніорського чемпіонату УкраїниРапіристи Олінський та Матяш – бронзові призери молодіжного чемпіонату України з фехтуванняДаниїл Матяш - срібний призер всеукраїнських змагань "Київська весна" з фехтуванняУчні Львівського коледжу спорту серед переможців V літньої гімназіади України з фехтуванняЄлизавета Горбачук - бронзова призерка міжнародних змагань "Challenge Wratislavia" з фехтуванняКлод Юнес, Данило Гойда та Максим Гаравський на подіумі Кубка України з фехтування на рапірахСофія Стогній - переможниця Європейського кадетського циклу з фехтування