Велоспорт : Гладиш і Клімченко – переможці «Гран Прі Мінська» з велоперегонів на треку

18-20 травня 2017р. у столиці Білорусі відбулися міжнародні змагання  «Гран Прі Мінська» з велоперегонів на треку.
У велосипедному багатоборстві, т.зв. омніумі, переможцем Гран Прі став вихованець Львівського училища фізичної культури Роман Гладиш (вип.2016р). Роман (на фото) на 2 очки випередив росіянина Віктора Манакова та на 4 – Романа Цішкова з Білорусі.
Свою другу нагороду, на цей раз бронзу, Гладиш виборов у складі збірної команди України у командній гонці переслідування на 4км. Перемогу у цьому виді змагань здобули білоруси.
У скретчі (групова гонка на 15км) Роман Гладиш посів 4 місце, а у медісоні (парна гонка) разом з тернополянином Віталієм Гринівим – п′яте.
Володаркою Гран Прі у жіночому скретчі стала Тетяна Клімченко (вип.2011р.). Таня залишила позаду себе словачку Альжбету Павлендову та Марію Аверіну з Росії. Студентка  ІІ курсу Діана Галик фінішувала дев′ятою. Для Діани це був дебют на міжнародних змаганнях серед еліти і перші очки до світового рейтингу.
У гонці за очками бронзовою призеркою турніру стала ще одна вихованка училища Анна Нагірна (вип.2005р). Тетяна Клімченко набрала шосту суму.
У медісоні Анна Нагірна разом з Тетяною Коваленко  посіла 4 місце, а в омніумі – дванадцяте.
Юлія Бірюкова (ІІ курс) показала десятий час в індивідуальній гонці переслідування на 3км. Для Юлії  це також дебютний старт серед велосипедної еліти.

З 21 квітня починаються вступні випробування на відділення футболу. Детальніше: розділ "футбол"

Матвій Хацинський - вдруге на найвищій сходинці п'єдесталу в швейцарському Гренхені!Матвій Хацинський - переможець міжнародних змагань з велоспорту! Першокурсниця Кароліна Келюх виграє гран прі ПольщіВихованці відділення велоспорту відзначилися в литовському Паневежесі Вихованці відділення велоспорту відзначилися в чемпіонаті та Кубку України з велоспорту-2023На київському велотреці домінували Кароліна Келюх та Даніїл Яковлев Велосипедисти Львівського фахового коледжу спорту - чемпіони України в командній гонці серед юнаків!Даніїл Яковлев - чемпіон світу серед юніорів у олімпійському виді велотрекових перегонів омніумі!На чемпіонаті Європи Кароліна Келюх п'ята у кейрініДодик, Дільний та Мацьків - мультимедалісти юнацького чемпіонату України з велоспорту на трекуІ в олімпійських видах програми велотрековики Львівського коледжу спорту найсильніші в УкраїніСтудент Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв стартував на юніорському "Тур де Франс"Кароліна Келюх - чемпіонка Європи з велоспорту на трекуТроє вихованців коледжу змагатимуться на молодіжному чемпіонаті Європи з велоперегонів на трекуАнастасія Додик та Микола Дільний - переможці юнацького чемпіонату України з велоперегонів на треку