Велоспорт : Микита Яковлєв –триразовий переможець юніорського чемпіонату України

27 червня – 2 липня 2018р. на львівському велодромі СКА паралельно з молодіжною національною першістю з велоперегонів на треку відбувся і чемпіонат України серед юніорів – спортсменів віком до 18 років.

Триразовим переможцем чемпіонату став цьогорічний випускник Львівського училища фізичної культури Микита Яковлєв (на фото). Микита переміг у індивідуальній і командній гонках переслідування та у медісоні. Окрім того, в активі Микити «срібло» у командному спринті.

У командній гонці переслідування та медісоні (парна гонка) Яковлєву асистував студент І курсу Мар’ян Канака, отож Мар’ян – дворазовий чемпіон України! У скретчі (різновид групової гонки) Мар’ян посів ІІ місце.

Також дворазовим чемпіоном України – у командній гонці та командному спринті – став учень 11 класу училища Андрій Ганзін. У медісоні Андрій – срібний призер.

Серед дівчат мультимедалісткою чемпіонату стала одинадцятикласниця Соломія Лукачук – на рахунку Соломії 6 медалей, в тому числі 1 золота. Соломія перемогла у командній гонці переслідування, посіла ІІ місце у гіті на 200м з ходу, спринті і медісоні та піднялася на третю сходинку нагородного подіуму у індивідуальній гонці переслідування і командному спринті.

Дві бронзові нагороди виборола на чемпіонаті юна дев’ятикласниця Анастасія Кривич. Разом з Соломією Лукачук Настя посіла треті місця у командному спринті та медісоні.

За результатами чемпіонату сформувалася збірна команда України, яка візьме участь у юніорському чемпіонаті Європи, що у серпні пройде у Італії.

До складу команди увійшли Микита Яковлєв, Андрій Ганзін, Мар’ян Канака, Олег Канака і Соломія Лукачук.

Олег Канака захищатиме свій титул чемпіона Європи у гонці за очками, здобутий минулого року.

Велоспорт

Велоспорт

Матвій Хацинський - вдруге на найвищій сходинці п'єдесталу в швейцарському Гренхені!Матвій Хацинський - переможець міжнародних змагань з велоспорту! Першокурсниця Кароліна Келюх виграє гран прі ПольщіВихованці відділення велоспорту відзначилися в литовському Паневежесі Вихованці відділення велоспорту відзначилися в чемпіонаті та Кубку України з велоспорту-2023На київському велотреці домінували Кароліна Келюх та Даніїл Яковлев Велосипедисти Львівського фахового коледжу спорту - чемпіони України в командній гонці серед юнаків!Даніїл Яковлев - чемпіон світу серед юніорів у олімпійському виді велотрекових перегонів омніумі!На чемпіонаті Європи Кароліна Келюх п'ята у кейрініДодик, Дільний та Мацьків - мультимедалісти юнацького чемпіонату України з велоспорту на трекуІ в олімпійських видах програми велотрековики Львівського коледжу спорту найсильніші в УкраїніСтудент Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв стартував на юніорському "Тур де Франс"Кароліна Келюх - чемпіонка Європи з велоспорту на трекуТроє вихованців коледжу змагатимуться на молодіжному чемпіонаті Європи з велоперегонів на трекуАнастасія Додик та Микола Дільний - переможці юнацького чемпіонату України з велоперегонів на треку