Велоспорт : Дві золоті нагороди Романа Гладиша на Гран Прі Галичини

З 11 до 14 серпня 2017р. на львівському велодромі СКА відбулися традиційні, вже п’яті за ліком, міжнародні змагання «Гран Прі Галичини» з велоперегонів на треку.
У найпрестижнішому виді велотрекових змагань – омніумі (велосипедне багатоборство) переможцем став вихованець Львівського училища фізичної культури Роман Гладиш (вип.2015р.). Роман (на фото) на 16 очків випередив польського гонщика Адріана Теклінського. Третє місце посів вінничанин Владислав Кремінський.
Свою другу золоту нагороду Гран Прі Роман разом з Кремінським виборов у медісоні – парній гонці.
У скретчі – груповій гонці на 15км у Романа срібна медаль.
У жіночому омніумі перемогла миколаївка Вікторія Бондар. Вихованки училища Анна Нагірна (вип.2005р.) та Тетяна Клімченко (вип.2011р.) посіли 4 та 5 місця. Студентка ІІІ курсу Діана Галик на 9 підсумковій позиції.
Дівчата реабілітувались у медісоні. У парі з Вікторією Бондар першою на фініші була Анна Нагірна. Слідом за нею фінішувала Тетяна Клімченко. Тетяні асистувала Оксана Клячіна з Білої Церкви. Третьокурсниця училища Юлія Бірюкова і Діана Галик показали третій результат.

Матвій Хацинський - вдруге на найвищій сходинці п'єдесталу в швейцарському Гренхені!Матвій Хацинський - переможець міжнародних змагань з велоспорту! Першокурсниця Кароліна Келюх виграє гран прі ПольщіВихованці відділення велоспорту відзначилися в литовському Паневежесі Вихованці відділення велоспорту відзначилися в чемпіонаті та Кубку України з велоспорту-2023На київському велотреці домінували Кароліна Келюх та Даніїл Яковлев Велосипедисти Львівського фахового коледжу спорту - чемпіони України в командній гонці серед юнаків!Даніїл Яковлев - чемпіон світу серед юніорів у олімпійському виді велотрекових перегонів омніумі!На чемпіонаті Європи Кароліна Келюх п'ята у кейрініДодик, Дільний та Мацьків - мультимедалісти юнацького чемпіонату України з велоспорту на трекуІ в олімпійських видах програми велотрековики Львівського коледжу спорту найсильніші в УкраїніСтудент Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв стартував на юніорському "Тур де Франс"Кароліна Келюх - чемпіонка Європи з велоспорту на трекуТроє вихованців коледжу змагатимуться на молодіжному чемпіонаті Європи з велоперегонів на трекуАнастасія Додик та Микола Дільний - переможці юнацького чемпіонату України з велоперегонів на треку