48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Бокс : Львівське училище фізичної культури і Андрій Котельник створили академію боксу


28 серпня 2018р. у Львівській облдержадміністрації за присутності заступника Голови Львівської обласної ради Володимира Гірняка, начальника управління фізичної культури та спорту ЛОДА Романа Хім’яка, головного тренера національної збірної України з боксу Дмитра Сосновського, численних журналістів, фахівців з боксу, представників бізнесу відбулося підписання договору про співпрацю між Львівським училищем фізичної культури та Благодійним фондом Андрія Котельника. З боксу училища договір підписав директор училища Степан Родак, з боку фонду – його засновник, відомий львівський боксер, срібний призер XXVІІ Олімпійських ігор, екс-чемпіон світу серед професіоналів і вихованець училища Андрій Котельник.
Лейтмотивом договору є створення на базі відділення боксу училища академії боксу імені Андрія Котельника.
Відповідно до положення про академію, яке було підписане сторонами паралельно з договором, академія боксу ім.Андрія Котельника – це навчально-спортивне утворення, покликане спільними зусиллями сформувати ефективну систему підготовки перспективних боксерів – резерву до збірних команд України.
Основними напрямками роботи академії є селекційна робота, організація навчання та надання освіти вихованцям, спортивна підготовка, створення належних побутових умов, харчування і відновлення.
Навчальний процес, проживання і харчування вихованців академії буде здійснюватися в училищі, тренувальні заняття будуть проходити у спеціалізованому залі боксу школи А.Котельника на ринку «Південний». Благодійний фонд А.Котельника підключається до фінансування підготовки спортсменів-боксерів.
Стратегічні питання розвитку академії буде вирішувати наглядова рада, яку очолить Андрій Котельник. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
З нагоди Дня фізичної культури і спорту та Всеукраїнського олімпійського уроку - загальноучилищний крос 14 вересня 2019р.


Бокс

Бокс

Андрій Тишковець і Роберт Мартон – срібні призери меморіалу Трестіна з боксуБоксери ЛУФК відзначились на міжнародному турнірі у ЧернівцяхУ Львові боксували за право навчатися в Академії ім.Андрія КотельникаКуротчин їде до ГрузіїАкадемія боксу ім. А. Котельника і ЛУФК запрошують юних боксерів на переглядОлег Довгун і Любомир Пінчук утверджуються в професіональному боксі в СШААндрій Тишковець – переможець всеукраїнського турніру пам’яті Олександра АсауленкаАндрій Тишковець – бронзовий призер традиційного меморіалу Іштвана БочкаяАндрій Тишковець: «На олімпіаду – 2024 хочеться обов’язково поїхати»Олег Кіраль – срібний призер турніру «За золоту рукавицю Вісли»Олександра Харитонюк – срібна призерка чемпіонату України з боксуНазарій Куротчин – вчетверте поспіль чемпіон України з боксуОлександр Вільшанецький – бронзовий призер юнацького чемпіонату України з боксуРоберт Мартон торує успішну кар’єру у дорослому боксіЛьвівське училище фізичної культури і Андрій Котельник створили академію боксу