50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Івашко і Іваницький – призери Гран Прі Європи зі стрільби з лука


       У м. Бухаресті (Румунія) 17-21 травня 2017р. відбувся ІІ етап Гран Прі Європи зі стрільби з лука.
У командному турнірі серед чоловіків ІІІ місце посіла збірна України, у складі якої виступали вихованці Львівського училища фізичної культури Маркіян Івашко (вип.1996р.) та Георгій Іваницький (вип.2012р.). У поєдинку за «бронзу» українці перемогли Румунію 6:0, а перед тим у півфіналі поступилися майбутньому переможцю – збірній Нідерландів 3:5.
У міксті (змішані команди) Маркіян Івашко (на фото) разом з Анастасією Павловою з Нової Каховки стали срібними призерами. Перемогли росіяни.
У змаганнях Гран Прі вперше взяла участь учениця 9 класу училища Жанна Наумова. У стартовому колі Жанна легко розправилась з естонкою Бессі Касак 6:0, а от у 1/16 фіналу поступилася своїй старшій подрузі по збірній Павловій 3:7. Також у 1/16-ій вибула із змагань студентка ІІ курсу Соломія Трапезнікова. Каменем спотикання для Соломії стала росіянка Владіслава Шеголкова, якій вона поступилась 1:7.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Стрільба з лука

Стрільба з лука

Гнип - переможниця, Попович, Івашко та Іваницький - призери ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніНаумова, Булах і Панциру - переможці та призери юніорського ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніЖанна Наумова у юніорському рейтингу зі стрільби з лука на другому місціСоломія Гнип очолила рейтинг кращих стрільчинь з лука УкраїниНазар Кучковський і Анастасія Фадєєва очолили національний рейтинг зі стрільби з лука Гнип, Наумова, Іваницький та Панциру серед лауреатів Кубка України зі стрільби з лукаМаркіян Івашко та Соломія Гнип - абсолютні переможці традиційного міжнародного турніру "Золота осіньНазар Кучковський і Анастасія Фадєєва - переможці традиційного міжнародного турніру "Золота осінь"Титул юніорської чемпіонки України зі стрільби з лука розіграли студентки Жанна Наумова та Єва БулахІрина Шмульська - чемпіонка України зі стрільби з блочного лука серед юніорокОлександр Панциру та Жанна Наумова серед призерів національної першості зі стрільби з лукаФадєєва, Ваксман і Панциру – переможці кадетського чемпіонату України зі стрільби з лукаСоколенко – чемпіонка, Гнип і Трапезнікова – віцечемпіонки України зі стрільби з лукаБавшина і Сліпець – призери зимового юніорського чемпіонату України зі стрільби з лукаПалеха і Шмульська – володарки Кубка України зі стрільби з блочного лука