50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Юніорський рейтинг зі стрільби з лука очолила Соломія Трапезнікова


      Федерація стрільби з лука України підвела підсумки літнього змагального сезону 2017р. серед спортсменів юніорської вікової категорії (вік до 20 років).
Серед дівчат рейтинг найкращих очолила студентка ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Соломія Трапезнікова (на фото). За результатами дев’яти всеукраїнських змагань, що рейтингувалися, Соломія набрала 195 очків.
Слідом за Трапезніковою розмістилася її однокурсниця Соломія Гнип, в активі якої 176 пунктів. Третє місце посіла чернівчанка  Олена Онуфрійчук – 158 очків.
Ще одна третьокурсниця Тетяна Паламарчук посіла 8 місце. Замкнули десятку сильніших студентка І курсу Олександра Комарова та учениця 10 класу Жанна Наумова.
Серед юніорів найкращий Іван Кожокарь з Чернівців. Сумчанин Олександр Мазепа на другому місці, Антон Комар з Рівного третій.
Рейтинг найкращих юніорів (чільні шістки) у 2017р.
Дівчата                     
1
С.Трапезнікова (Львів)
- 195 очків
2
С.Гнип (Львів)
- 176
3
О.Онуфрійчук (Чернівці)
- 158
4
Є.Чибісова (Суми)
- 129
5
К. Антонова (Львів)
- 128
6
К.Мазорчук (Харків)
- 111
Хлопці
1
І.Кожокарь (Чернівці)
- 210 очків
2
О.Мазепа (Суми)
- 200
3
А.Комар (Рівне)
- 195
4
Б.Букатевич (Львів)
- 175
5
М.Кравчук (Харків)
- 149
6
Р.Шеремет (Львів)
- 144
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Стрільба з лука

Стрільба з лука

Гнип - переможниця, Попович, Івашко та Іваницький - призери ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніНаумова, Булах і Панциру - переможці та призери юніорського ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніЖанна Наумова у юніорському рейтингу зі стрільби з лука на другому місціСоломія Гнип очолила рейтинг кращих стрільчинь з лука УкраїниНазар Кучковський і Анастасія Фадєєва очолили національний рейтинг зі стрільби з лука Гнип, Наумова, Іваницький та Панциру серед лауреатів Кубка України зі стрільби з лукаМаркіян Івашко та Соломія Гнип - абсолютні переможці традиційного міжнародного турніру "Золота осіньНазар Кучковський і Анастасія Фадєєва - переможці традиційного міжнародного турніру "Золота осінь"Титул юніорської чемпіонки України зі стрільби з лука розіграли студентки Жанна Наумова та Єва БулахІрина Шмульська - чемпіонка України зі стрільби з блочного лука серед юніорокОлександр Панциру та Жанна Наумова серед призерів національної першості зі стрільби з лукаФадєєва, Ваксман і Панциру – переможці кадетського чемпіонату України зі стрільби з лукаСоколенко – чемпіонка, Гнип і Трапезнікова – віцечемпіонки України зі стрільби з лукаБавшина і Сліпець – призери зимового юніорського чемпіонату України зі стрільби з лукаПалеха і Шмульська – володарки Кубка України зі стрільби з блочного лука