Стрільба з лука : Драматичні поєдинки Трапезнікової і Поповича на Кубку України

У Львові у легкоатлетичному манежі СКА 1-4 грудня 2015р. відбувся Кубок України зі стрільби з лука у приміщенні. Цими стартами кращі вітчизняні лучники фактично розпочали довгий і відповідальний олімпійський змагальний сезон.
У турнірі жінок переможницею Кубка стала херсонка Анастасія Павлова, яка у фіналі перестріляла Тетяну Бережну з Харкова 6:2.
Студентка І курсу Львівського училища фізичної культури Соломія Трапезнікова (на фото), яка у кваліфікації показала абсолютно кращий результат – 1168 (!) очок, посіла 5 місце. У 1/4 фіналу Соломія у драматичному поєдинку поступилася львів’янці Таїсії Івановій 5:6. Усе вирішила суддівська лінійка, яка у додатковому пострілі обидвох спортсменок у «дев'ятку» зафіксувала мікроскопічну перевагу Іванової.
Справжній бій лідеру національного рейтингу Лідії Січеніковій у 1/16 фіналу дала десятикласниця училища Ірина Заставна. Іра нога в ногу провела поєдинок з досвідченою чернівчанкою і поступилася у ньому 5:6 лише за додатковими показниками.
Серед чоловіків переміг львів’янин Сергій Макаревич. Студент ІІІ курсу ЛУФК Максим Попович на 5 місці. І знову для Максима, як і для Трапезнікової, фортуна була на боці його суперника. Його поєдинок з харків’янином Артемом Ткачем закінчився унічию 5:5, у додатковому пострілі також рівновага 9:9, а лінійка судді зафіксувала перемогу суперника 6:5. Певною сатисфакцією для Максима є те, що у 1/8 фіналу він вибив з боротьби одного з лідерів минулого сезону, переможця І Європейських ігор і також вихованця училища Георгія Іваницького (вип. 2012р.) 6:4.
У командних змаганнях у чоловічому фіналі зустрілися дві львівські команди. Перемогу здобула збірна Львівщини-І у складі Іваницького, Макаревича та Юрія Гавелка. Максим Попович, який виступав за другу команду, - срібний лауреат національного Кубка.
Серед жінок перемогли харків’янки. На другому місці збірна Львівської обл.-ІІ, на третьому Львівщина-І. У складі команд срібну медаль виборола Катерина Соколенко (вип. 2006р.), бронзові – Соломія Трапезнікова та її однокурсниця по навчанню в училищі Соломія Гнип. Обидві львівські команди не осилили харків’янок і поступилися переможницям з однаковим рахунком 3:5.

Студент Львівського коледжу спорту Олександр Панциру - чемпіон України зі стрільби з лукаВихованка коледжу спорту Соломія Гнип - дворазова лауреатка Гран Прі Європи зі стрільби з лукаПанциру та Фадєєва - переможці юніорського чемпіонату України зі стрільби з лука у приміщенніПавло Сорока - бронзовий призер юнацького чемпіонату України зі стрільби з лукаСтудент коледжу спорту Панциру - срібний та бронзовий призер чемпіонату України зі стрільби з лукаПанциру та Фадєєва серед переможців юніорського чемпіонату України зі стрільби з лукаВихованка Львівського коледжу спорту Соломія Гнип серед призерів Кубка України зі стрільби з лукаАнастасія Фадєєва - чемпіонка Європи, Олександр Панциру - бронзовий призерАнастасія Фадєєва та Олександр Панциру змагатимуться на молодіжному чемпіонаті ЄвропиАнастасія Німець, Олег Царьков та Олександр Галкін - бронзові призери Кубка світу зі стрільбиОлександр Панциру - переможець міжнародних змагань зі стрільби з лука у ПольщіУчні коледжу спорту Анастасія Фадєєва та Олександр Панциру -медалісти міжнародних змагань у СловеніїВихованка Львівського коледжу спорту Соломія Гнип у десятці кращих Кубка світу зі стрільби з лукаЖанна Наумова - чемпіонка Європи, Олександр Панциру - бронзовий призерНа чемпіонаті України зі стрільби з лука вихованці коледжу спорту відзначилися у командних змаганнях