50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : В активі Жанни Наумової три європейські нагороди зі стрільби з лука


             Впродовж 26 червня – 1 липня 2018р. у грецькому місті Патрас проходив чемпіонат Європи зі стрільби з лука серед юніорів та кадетів.
         Серед дівчат-юніорок відразу три нагороди в активі учениці 11 класу Львівського училища фізичної культури Жанни Наумової (на фото). Разом з сумчанкою Євгенією Чибісовою та Олександрою Кукурузяк зі Львова Жанна стала чемпіонкою Європи у командній першості. У фінальній дуелі українки перемогли британок 6:2.
         У стрільбі на особисту першість Жанна поступилася туркені Гульназ Коскун і посіла ІІ місце. Так само і в турнірі змішаних команд українська пара Наумова/Микита Кравчук (Харків) пропустили на першу сходинку нагородного подіуму турецький дует.
         У категорії кадетів чемпіоном Європи став десятикласник училища Олександр Панциру. У фіналі Олександр здолав Даміана Вайса з Нідерландів 6:2.
         Олександр посів також два четвертих місця у командній стрільбі та стрільбі змішаних команд.
         Ще одна десятикласниця Єва Булах посіла 4 місце у командних змаганнях дівчат-кадеток.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Стрільба з лука

Стрільба з лука

Гнип - переможниця, Попович, Івашко та Іваницький - призери ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніНаумова, Булах і Панциру - переможці та призери юніорського ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніЖанна Наумова у юніорському рейтингу зі стрільби з лука на другому місціСоломія Гнип очолила рейтинг кращих стрільчинь з лука УкраїниНазар Кучковський і Анастасія Фадєєва очолили національний рейтинг зі стрільби з лука Гнип, Наумова, Іваницький та Панциру серед лауреатів Кубка України зі стрільби з лукаМаркіян Івашко та Соломія Гнип - абсолютні переможці традиційного міжнародного турніру "Золота осіньНазар Кучковський і Анастасія Фадєєва - переможці традиційного міжнародного турніру "Золота осінь"Титул юніорської чемпіонки України зі стрільби з лука розіграли студентки Жанна Наумова та Єва БулахІрина Шмульська - чемпіонка України зі стрільби з блочного лука серед юніорокОлександр Панциру та Жанна Наумова серед призерів національної першості зі стрільби з лукаФадєєва, Ваксман і Панциру – переможці кадетського чемпіонату України зі стрільби з лукаСоколенко – чемпіонка, Гнип і Трапезнікова – віцечемпіонки України зі стрільби з лукаБавшина і Сліпець – призери зимового юніорського чемпіонату України зі стрільби з лукаПалеха і Шмульська – володарки Кубка України зі стрільби з блочного лука