50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Вихованки ЛУФК Гнип і Наумова на подіумі чемпіонату України зі стрільби з лука


    Відразу двоє вихованок Львівського училища фізичної культури піднялися на подіум чемпіонату України зі стрільби з лука, який 13-20 червня 2018р. проходив у м.Черкасах: студентка ІІІ курсу Соломія Гнип посіла ІІ місце, учениця 10 класу Жанна Наумова стала бронзовою призеркою.
У поєдинку за чемпіонство Соломія не осилила харків’янку Дарію Павліченко 2:6, а Жанна в поєдинку за «бронзу» перемогла Ірину Хочину з Сум 7:3. Цікаво, що у півфіналі Наумова поступилася майбутній чемпіонці лише за додатковою стрілою (5:5, 7:9).
Єва Булах (9кл.), Соломія Трапезнікова (ІІІк.), Катерина Соколенко (вип. 2006р.) вибули зі змагань у 1/8 фіналу і розділили між собою 9 місце.
У турнірі змішаних команд вихованець училища Маркіян Івашко (вип. 1996р.) разом з Веронікою Марченко виборов бронзову нагороду, Соломія Трапезнікова у парі з Сергієм Макаревичем посіла 6 місце.
У командних змаганнях і жіноча, і чоловіча команди Львівської обл. зупинилися на 5 місці. У складі жіночої виступали Соломія Гнип і Катерина Соколенко, у складі чоловічої – Маркіян Івашко і Георгій Іваницький (вип. 2012р.).
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Стрільба з лука

Стрільба з лука

Гнип - переможниця, Попович, Івашко та Іваницький - призери ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніНаумова, Булах і Панциру - переможці та призери юніорського ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніЖанна Наумова у юніорському рейтингу зі стрільби з лука на другому місціСоломія Гнип очолила рейтинг кращих стрільчинь з лука УкраїниНазар Кучковський і Анастасія Фадєєва очолили національний рейтинг зі стрільби з лука Гнип, Наумова, Іваницький та Панциру серед лауреатів Кубка України зі стрільби з лукаМаркіян Івашко та Соломія Гнип - абсолютні переможці традиційного міжнародного турніру "Золота осіньНазар Кучковський і Анастасія Фадєєва - переможці традиційного міжнародного турніру "Золота осінь"Титул юніорської чемпіонки України зі стрільби з лука розіграли студентки Жанна Наумова та Єва БулахІрина Шмульська - чемпіонка України зі стрільби з блочного лука серед юніорокОлександр Панциру та Жанна Наумова серед призерів національної першості зі стрільби з лукаФадєєва, Ваксман і Панциру – переможці кадетського чемпіонату України зі стрільби з лукаСоколенко – чемпіонка, Гнип і Трапезнікова – віцечемпіонки України зі стрільби з лукаБавшина і Сліпець – призери зимового юніорського чемпіонату України зі стрільби з лукаПалеха і Шмульська – володарки Кубка України зі стрільби з блочного лука