50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Єва Булах – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенні


У Львові 28 січня – 3 лютого 2019р. паралельно з чемпіонатом України зі стрільби з лука у приміщенні звання найсильніших розіграли і українські юніори.
В змаганнях дівчат чемпіонкою України стала учениця 10 класу Львівського училища фізичної культури Єва Булах (на фото).
У фінальній дуелі Єва у напруженому поєдинку лише за додатковою стрілою перемогла Єлизавету Сікало з Черкас 6:5 (10:9). А перед тим у півфіналі – вже достатньо титуловану, призерку чемпіонатів світу, Європи, всесвітньої гімназіади, одинадцятикласницю училища Жанну Наумову 6:4. Жанна ж у «бронзовому» фіналі не дала жодних шансів ще одній вихованці училища Ірині Заставній (вип. 2016р.).
Серед хлопців срібним призером чемпіонату став учень 10 класу Олександр Панциру. У фіналі Олександр поступився чернівчанину Івану Кожокарю 1:7.
Студент ІІІ курсу Антон Худа посів 8 місце, а учень 11 класу Остап Сліпець – дев’яте. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Стрільба з лука

Стрільба з лука

Гнип - переможниця, Попович, Івашко та Іваницький - призери ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніНаумова, Булах і Панциру - переможці та призери юніорського ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніЖанна Наумова у юніорському рейтингу зі стрільби з лука на другому місціСоломія Гнип очолила рейтинг кращих стрільчинь з лука УкраїниНазар Кучковський і Анастасія Фадєєва очолили національний рейтинг зі стрільби з лука Гнип, Наумова, Іваницький та Панциру серед лауреатів Кубка України зі стрільби з лукаМаркіян Івашко та Соломія Гнип - абсолютні переможці традиційного міжнародного турніру "Золота осіньНазар Кучковський і Анастасія Фадєєва - переможці традиційного міжнародного турніру "Золота осінь"Титул юніорської чемпіонки України зі стрільби з лука розіграли студентки Жанна Наумова та Єва БулахІрина Шмульська - чемпіонка України зі стрільби з блочного лука серед юніорокОлександр Панциру та Жанна Наумова серед призерів національної першості зі стрільби з лукаФадєєва, Ваксман і Панциру – переможці кадетського чемпіонату України зі стрільби з лукаСоколенко – чемпіонка, Гнип і Трапезнікова – віцечемпіонки України зі стрільби з лукаБавшина і Сліпець – призери зимового юніорського чемпіонату України зі стрільби з лукаПалеха і Шмульська – володарки Кубка України зі стрільби з блочного лука