50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Катерина Соколенко – переможниця 24-годинного стрілецького марафону


Вихованка Львівського училища фізичної культури Катерина Соколенко (вип. 2006р.) стала переможницею традиційних міжнародних 24-годинних змагань зі стрільби з лука, які вже вчотирнадцяте проводилися у польському м.Радзимін.
Своєрідний стрілецький марафон стартував о 12год. 1 грудня і завершився о 12год. 2 грудня 2018р. і носив командний характер. За добу команди, які складалися з 3-4 осіб незалежно від статі, мали випустити 720 стріл – по 30 стріл на годину будь-яким учасником колективу. Визначалися також переможці в індивідуальній першості окремо серед чоловіків і жінок – за найкращим результатом однієї годинної серії.
Перемогу на турнірі здобула збірна команда України у складі львів’ян Ярослава Мокринського, Сергія Макаревича та Катерини Соколенко. У сумі українці набрали 6898 очків і на 80 пунктів випередили польську дружину «Маримонт».
І в особистій жіночій першості Соколенко (на фото) показала найкращий результат – 291 очко. Польки Каміла Наплошек і Малгожата Гураль настріляли 285 і 284 очків відповідно.
Серед чоловіків подвійну перемогу святкували Сергій Макаревич (298 очків) і Ярослав Мокринський (297). 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Стрільба з лука

Стрільба з лука

Гнип - переможниця, Попович, Івашко та Іваницький - призери ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніНаумова, Булах і Панциру - переможці та призери юніорського ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніЖанна Наумова у юніорському рейтингу зі стрільби з лука на другому місціСоломія Гнип очолила рейтинг кращих стрільчинь з лука УкраїниНазар Кучковський і Анастасія Фадєєва очолили національний рейтинг зі стрільби з лука Гнип, Наумова, Іваницький та Панциру серед лауреатів Кубка України зі стрільби з лукаМаркіян Івашко та Соломія Гнип - абсолютні переможці традиційного міжнародного турніру "Золота осіньНазар Кучковський і Анастасія Фадєєва - переможці традиційного міжнародного турніру "Золота осінь"Титул юніорської чемпіонки України зі стрільби з лука розіграли студентки Жанна Наумова та Єва БулахІрина Шмульська - чемпіонка України зі стрільби з блочного лука серед юніорокОлександр Панциру та Жанна Наумова серед призерів національної першості зі стрільби з лукаФадєєва, Ваксман і Панциру – переможці кадетського чемпіонату України зі стрільби з лукаСоколенко – чемпіонка, Гнип і Трапезнікова – віцечемпіонки України зі стрільби з лукаБавшина і Сліпець – призери зимового юніорського чемпіонату України зі стрільби з лукаПалеха і Шмульська – володарки Кубка України зі стрільби з блочного лука