50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Остап Сліпець переміг олімпійського чемпіона і здобув Кубок України


У м.Новій Каховці 2-6 жовтня 2018р. відбувся фінал Кубка України зі стрільби з лука. Цими стартами вітчизняні лучники завершували літній змагальний сезон.
В дуелях чоловіків переможцем Кубка України неочікувано став учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Остап Сліпець (на фото). У півфіналі Остап переміг самого олімпійського чемпіона Віктора Рубана з Харкова 6:4, а у фіналі – досвідченого рівнянина Валентина Хавтуру 7:3. Десятикласник училища Олександр Панциру посів 4 місце, а випускник 2016 р. Максим Попович – восьме.
Серед жінок перемогу святкувала господарка турніру Анастасія Павлова, яка у фіналі перестріляла юну львів’янку Орисю Дідич 6:2. Вихованка ЛУФК Катерина Соколенко (вип. 2006р.) стала бронзовою призеркою, а цьогорічні випускниці Соломія Гнип і Соломія Трапезнікова посіли 5 і 6 місця відповідно.
У командній першості серед жінок перемогли чернівчанки, які лише за додатковими показниками (5:4 (26:26) обійшли збірну Львівської обл., за яку виступали Дідич, Соколенко і Гнип. Збірна Львівщини-ІІ у складі Трапезнікової, Олександри Комарової (ІІ курс ЛУФК) і Катерини Шабалітової посіла 5 місце. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Стрільба з лука

Стрільба з лука

Гнип - переможниця, Попович, Івашко та Іваницький - призери ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніНаумова, Булах і Панциру - переможці та призери юніорського ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніЖанна Наумова у юніорському рейтингу зі стрільби з лука на другому місціСоломія Гнип очолила рейтинг кращих стрільчинь з лука УкраїниНазар Кучковський і Анастасія Фадєєва очолили національний рейтинг зі стрільби з лука Гнип, Наумова, Іваницький та Панциру серед лауреатів Кубка України зі стрільби з лукаМаркіян Івашко та Соломія Гнип - абсолютні переможці традиційного міжнародного турніру "Золота осіньНазар Кучковський і Анастасія Фадєєва - переможці традиційного міжнародного турніру "Золота осінь"Титул юніорської чемпіонки України зі стрільби з лука розіграли студентки Жанна Наумова та Єва БулахІрина Шмульська - чемпіонка України зі стрільби з блочного лука серед юніорокОлександр Панциру та Жанна Наумова серед призерів національної першості зі стрільби з лукаФадєєва, Ваксман і Панциру – переможці кадетського чемпіонату України зі стрільби з лукаСоколенко – чемпіонка, Гнип і Трапезнікова – віцечемпіонки України зі стрільби з лукаБавшина і Сліпець – призери зимового юніорського чемпіонату України зі стрільби з лукаПалеха і Шмульська – володарки Кубка України зі стрільби з блочного лука