50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Остап Сліпець – переможець кадетської «Золотої осені»


У м.Львові 10-15 вересня 2018р. відбулися традиційні, вже 55-і міжнародні змагання «Золота осінь» зі стрільби з лука.
У категорії кадетів переможцем змагань став учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Остап Сліпець (на фото). У фінальній дуелі Остап виявився сильнішим за харків’янина Тараса Трифанова 6:4. Бронзову медаль виборов десятикласник училища Олександр Панциру. Максим Борик (11 кл.) посів 6 місце.
Серед дівчат рівних не було львів’янці Ірині Русин. Одинадцятикласниця училища Жанна Наумова у ¼ фіналу за додатковими показниками 5:6 (9:9) поступилася харків’янці Валерії Оніщук і завершила турнір на 5 місці. Вікторія Бавшина (10 кл.) стала дев’ятою.
У командних змаганнях Максим Борик – срібний призер.
Серед елітних спортсменів срібним медалістом став вихованець училища Маркіян Івашко (вип. 1996р.). У фіналі Маркіян поступився білорусу Антону Прілєпову 2:6.
Бронзові медалі у командній стрільбі серед жінок здобули Соломія Трапезнікова (вип. 2018р.) та Катерина Соколенко (вип. 2006р.). 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Стрільба з лука

Стрільба з лука

Гнип - переможниця, Попович, Івашко та Іваницький - призери ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніНаумова, Булах і Панциру - переможці та призери юніорського ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніЖанна Наумова у юніорському рейтингу зі стрільби з лука на другому місціСоломія Гнип очолила рейтинг кращих стрільчинь з лука УкраїниНазар Кучковський і Анастасія Фадєєва очолили національний рейтинг зі стрільби з лука Гнип, Наумова, Іваницький та Панциру серед лауреатів Кубка України зі стрільби з лукаМаркіян Івашко та Соломія Гнип - абсолютні переможці традиційного міжнародного турніру "Золота осіньНазар Кучковський і Анастасія Фадєєва - переможці традиційного міжнародного турніру "Золота осінь"Титул юніорської чемпіонки України зі стрільби з лука розіграли студентки Жанна Наумова та Єва БулахІрина Шмульська - чемпіонка України зі стрільби з блочного лука серед юніорокОлександр Панциру та Жанна Наумова серед призерів національної першості зі стрільби з лукаФадєєва, Ваксман і Панциру – переможці кадетського чемпіонату України зі стрільби з лукаСоколенко – чемпіонка, Гнип і Трапезнікова – віцечемпіонки України зі стрільби з лукаБавшина і Сліпець – призери зимового юніорського чемпіонату України зі стрільби з лукаПалеха і Шмульська – володарки Кубка України зі стрільби з блочного лука