50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Іваницький, Трапезнікова і Гнип – чемпіони України зі стрільби з лука у команді


  18-24 квітня 2019р. у м.Новій Каховці відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука.
В змаганнях чоловіків 4 місце посів вихованець Львівського училища фізичної культури Георгій Іваницький (вип.2012р.). У поєдинку за «бронзу» Георгій у додатковому пострілі поступився ще одному львів’янину Сергію Макаревичу 5:6. Перемогу здобув сумчанин Артем Овчинніков.
Серед жінок перемогла місцева лучниця Анастасія Павлова, яка у фіналі перестріляла львів’янку Вероніку Марченко 6:2. Катерина Соколенко (вип.2006р.) у півфіналі поступилася Марченко 2:6, а у «бронзовій» дуелі – ще й чернівчанці Лідії Січеніковій 4:6 і фінішувала, як і Іваницький, четвертою. Жанна Наумова (11 кл.) посіла 7 місце.
Львів’яни реабілітувались у командних першостях. Серед чоловіків Георгій Іваницький, Юрій Гавелко і Сергій Макаревич у фіналі декласували сумчан 6:2 і стали чемпіонами України.
Подібно розгорталися події і у жіночому турнірі. Збірна Львівщини-І у складі вихованок училища Соломії Гнип, Соломії Трапезнікової (на фото, обидві 2018р.в.) і Вероніки Марченко у фінальному поєдинку перемогла збірну Сумської обл. 6:2 і виборола золоті медалі чемпіонок. Бронзовим призером стала команда Львівської обл.-ІІ, за яку виступали Катерина Соколенко і учениця 11 класу Жанна Наумова.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Стрільба з лука

Стрільба з лука

Гнип - переможниця, Попович, Івашко та Іваницький - призери ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніНаумова, Булах і Панциру - переможці та призери юніорського ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніЖанна Наумова у юніорському рейтингу зі стрільби з лука на другому місціСоломія Гнип очолила рейтинг кращих стрільчинь з лука УкраїниНазар Кучковський і Анастасія Фадєєва очолили національний рейтинг зі стрільби з лука Гнип, Наумова, Іваницький та Панциру серед лауреатів Кубка України зі стрільби з лукаМаркіян Івашко та Соломія Гнип - абсолютні переможці традиційного міжнародного турніру "Золота осіньНазар Кучковський і Анастасія Фадєєва - переможці традиційного міжнародного турніру "Золота осінь"Титул юніорської чемпіонки України зі стрільби з лука розіграли студентки Жанна Наумова та Єва БулахІрина Шмульська - чемпіонка України зі стрільби з блочного лука серед юніорокОлександр Панциру та Жанна Наумова серед призерів національної першості зі стрільби з лукаФадєєва, Ваксман і Панциру – переможці кадетського чемпіонату України зі стрільби з лукаСоколенко – чемпіонка, Гнип і Трапезнікова – віцечемпіонки України зі стрільби з лукаБавшина і Сліпець – призери зимового юніорського чемпіонату України зі стрільби з лукаПалеха і Шмульська – володарки Кубка України зі стрільби з блочного лука