50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Булах, Наумова і Панциру вибороли місця у молодіжній збірній


У м. Харкові 9-13 березня 2019 р. відбулися Всеукраїнські змагання сильніших зі стрільби з лука.
До стрільб були допущені 24 чоловіки та 21 жінка. По 8 найсильніших кадетів та кадеток (вік до 17 років) змагались окремо.
Особливістю цих перших стартів за програмою змагань просто неба була наявність двох турів, в кожному з яких стрілялась кваліфікація (2 х 70 м, в кадетів 2 х 60 м) і олімпійський раунд. Переможці змагань визначалися за найменшою сумою місць, здобутих у двох турах, причому кваліфікація і олімпійський раунд враховувались окремо.
У чоловіків найкраще виступив сумчанин Олексій Гунбін – його сума місць складала 5. ІІ місце посів ще один представник Сум Микита Шишкін (17), а вихованець Львівського училища фізичної культури Георгій Іваницький (вип. 2012 р.) набрав третій умовний результат – 22 пункти.
Серед жінок переможницею турніру стала Анастасія Павлова з Нової Каховки (10 пунктів), сумчанка Євгенія Чибісова на ІІ місці (13), львів’янка Вероніка Марченко – третя (15).
Вихованки Львівського училища фізичної культури посіли такі рейтингові місця:
-     Соломія Гнип (вип. 2018 р.) – сьоме;
-      Катерина Соколенко (вип. 2006 р.) – восьме;
-      Єва Булах (10 кл.) – дев’яте;
-      Жанна Наумова (11 кл.) – одинадцяте;
-     Соломія Трапезнікова (вип. 2018 р.) – дванадцяте;
Варто додати, що Єва Булах і Жанна Наумова – за віком ще юніорки і серед спортсменок цієї вікової категорії (U-20) вони набрали другий і третій результати відповідно після Євгенії Чибісової. Цей статус дозволив і Єві, і Жанні увійти до складу юніорської збірної України для підготовки до перших міжнародних стартів, зокрема молодіжного Кубку Європи.
А Георгій Іваницький готуватиметься до Гран Прі Європи, який 9-13 квітня пройде у Бухаресті і на якому будуть розіграні путівки на ІІ Європейські ігри.
Серед кадетів срібним призером змагань став учень 10 класу училища Олександр Панциру (на фото), сума місць Олександра склала 12 і він 6 пунктами поступився чернівчанину Стефану Костику. Олександр також включений на підготовку до молодіжного Кубка Європи в категорії кадетів.
Одинадцятикласник Остап Сліпець на 5 місці. Софія Васильєва (10 кл.) конкуренцію сильніших дівчатам не склала і посіла 8 місце.
         Зіркова вихованка училища, заслужений майстер спорту Катерина Палеха (вип. 1999 р.) не мала собі рівних у стрільбі з блочного лука. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Стрільба з лука

Стрільба з лука

Гнип - переможниця, Попович, Івашко та Іваницький - призери ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніНаумова, Булах і Панциру - переможці та призери юніорського ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніЖанна Наумова у юніорському рейтингу зі стрільби з лука на другому місціСоломія Гнип очолила рейтинг кращих стрільчинь з лука УкраїниНазар Кучковський і Анастасія Фадєєва очолили національний рейтинг зі стрільби з лука Гнип, Наумова, Іваницький та Панциру серед лауреатів Кубка України зі стрільби з лукаМаркіян Івашко та Соломія Гнип - абсолютні переможці традиційного міжнародного турніру "Золота осіньНазар Кучковський і Анастасія Фадєєва - переможці традиційного міжнародного турніру "Золота осінь"Титул юніорської чемпіонки України зі стрільби з лука розіграли студентки Жанна Наумова та Єва БулахІрина Шмульська - чемпіонка України зі стрільби з блочного лука серед юніорокОлександр Панциру та Жанна Наумова серед призерів національної першості зі стрільби з лукаФадєєва, Ваксман і Панциру – переможці кадетського чемпіонату України зі стрільби з лукаСоколенко – чемпіонка, Гнип і Трапезнікова – віцечемпіонки України зі стрільби з лукаБавшина і Сліпець – призери зимового юніорського чемпіонату України зі стрільби з лукаПалеха і Шмульська – володарки Кубка України зі стрільби з блочного лука