50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Маркіян Івашко – зимовий чемпіон України зі стрільби з лука


У легкоатлетичному манежі СКА у Львові 28 січня – 3 лютого 2019р. відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука у приміщенні.
Серед чоловіків зимовим чемпіоном України став вихованець Львівського училища фізичної культури Маркіян Івашко (вип. 1996р.). У фіналі Івашко (на фото) подолав сумчанина Микиту Шишкіна 6:4.
Ще один вихованець училища Георгій Іваницький (вип. 2012р.) посів 6 місце. У ¼ фіналу Георгій за додатковими показниками (5:6, 10:10) поступився Владиславу Лесняку з Сум.
У командній першості збірна Львівщини у складі Івашка, Іваницького та Сергія Макаревича стала срібним призером. Перемогу отримала команда Сумської обл.
Серед жінок рівних не було сумчанці Поліні Родіоновій. Минулорічна випускниця училища Соломія Трапезнікова на 5 місці. Катрін Онишкевич (І курс) і Катерина Соколенко (вип. 2006р.) розділили 9-у позицію.
     У командних змаганнях перемогла збірна Львівської обл., за яку виступали Соломія Трапезнікова, Вероніка Марченко і Анастасія Дмитренко. Друга команда Львівщини у складі Соломії Гнип (вип. 2018р.), Катерина Соколенко і Ольги Сенюк виборола бронзові нагороди. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Стрільба з лука

Стрільба з лука

Гнип - переможниця, Попович, Івашко та Іваницький - призери ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніНаумова, Булах і Панциру - переможці та призери юніорського ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніЖанна Наумова у юніорському рейтингу зі стрільби з лука на другому місціСоломія Гнип очолила рейтинг кращих стрільчинь з лука УкраїниНазар Кучковський і Анастасія Фадєєва очолили національний рейтинг зі стрільби з лука Гнип, Наумова, Іваницький та Панциру серед лауреатів Кубка України зі стрільби з лукаМаркіян Івашко та Соломія Гнип - абсолютні переможці традиційного міжнародного турніру "Золота осіньНазар Кучковський і Анастасія Фадєєва - переможці традиційного міжнародного турніру "Золота осінь"Титул юніорської чемпіонки України зі стрільби з лука розіграли студентки Жанна Наумова та Єва БулахІрина Шмульська - чемпіонка України зі стрільби з блочного лука серед юніорокОлександр Панциру та Жанна Наумова серед призерів національної першості зі стрільби з лукаФадєєва, Ваксман і Панциру – переможці кадетського чемпіонату України зі стрільби з лукаСоколенко – чемпіонка, Гнип і Трапезнікова – віцечемпіонки України зі стрільби з лукаБавшина і Сліпець – призери зимового юніорського чемпіонату України зі стрільби з лукаПалеха і Шмульська – володарки Кубка України зі стрільби з блочного лука