50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Вікторія Бавшина – переможниця кадетської «Золотої осені»


9-14 вересня 2019р. під час традиційних міжнародних змагань «Золота осінь» зі стрільби з лука окремо відбулися поєдинки і серед спортсменів кадетської вікової категорії.
В змаганнях дівчат переможницею змагань, які вже вп’ятьдесять шосте проводилися у Львові, стала учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури Вікторія Бавшина (на фото). У фіналі Вікторія перемогла чернівчанку Олександру Мінтянську 7:3.
В турнірі хлопців першокурсник Остап Сліпець в ¼ фіналу поступився майбутньому переможцю Шахару Кляйнеру з Ізраїля 3:7 і посів 7 місце.
         Остап зумів реабілітуватись у командних дуелях, де у складі збірної Львова разом зі своїм однокурсником Максимом Бориком і Артемом Устіновим став переможцем. У фіналі львів’яни перемогли кадетську збірну Білорусі 5:4 (27:21). 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Стрільба з лука

Стрільба з лука

Гнип - переможниця, Попович, Івашко та Іваницький - призери ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніНаумова, Булах і Панциру - переможці та призери юніорського ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніЖанна Наумова у юніорському рейтингу зі стрільби з лука на другому місціСоломія Гнип очолила рейтинг кращих стрільчинь з лука УкраїниНазар Кучковський і Анастасія Фадєєва очолили національний рейтинг зі стрільби з лука Гнип, Наумова, Іваницький та Панциру серед лауреатів Кубка України зі стрільби з лукаМаркіян Івашко та Соломія Гнип - абсолютні переможці традиційного міжнародного турніру "Золота осіньНазар Кучковський і Анастасія Фадєєва - переможці традиційного міжнародного турніру "Золота осінь"Титул юніорської чемпіонки України зі стрільби з лука розіграли студентки Жанна Наумова та Єва БулахІрина Шмульська - чемпіонка України зі стрільби з блочного лука серед юніорокОлександр Панциру та Жанна Наумова серед призерів національної першості зі стрільби з лукаФадєєва, Ваксман і Панциру – переможці кадетського чемпіонату України зі стрільби з лукаСоколенко – чемпіонка, Гнип і Трапезнікова – віцечемпіонки України зі стрільби з лукаБавшина і Сліпець – призери зимового юніорського чемпіонату України зі стрільби з лукаПалеха і Шмульська – володарки Кубка України зі стрільби з блочного лука