50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Георгій Іваницький – срібний лауреат Кубка світу зі стрільби з лука


У м.Берліні 1-7 липня відбувся ІV етап Кубка світу-2019 зі стрільби з лука.
У командній стрільбі серед чоловіків срібним лауреатом Кубка стала збірна команда України у складі вихованця Львівського училища фізичної культури Георгія Іваницького (вип. 2012р.), ще одного львів’янина Сергія Макаревича та Олексія Гунбіна з Сум.
У фінальній дуелі українці лише у додатковій серії поступилися зб.Туреччини 4:5 (26:27). А перед тим перемогли Італію 5:4 (дод.серія 26:24), Китай 5:4 (29:25) і Канаду 5:1.
У особистій першості Георгій (на фото) у І кваліфікаційному раунді несподівано поступився чеху Еріку Еберману 4:6 і вибув із змагань.
У жіночій частині програми участь у Кубку світу у складі збірної України брали відразу три вихованки училища: Катерина Соколенко (вип. 2006р.), Соломія Гнип і Соломія Трапезнікова (обидві 2018р.вип.). Дівчата, на жаль, конкуренцію найсильнішим лучникам світу не склали і вибули у другому кваліфікаційному раунді. У підсумку Соломії розділили 33 місце, Соколенко – 57е.
        І в командній першості українки у першому ж поєдинку поступилися Молдові 2:6 і завершили змагання на 9 місці. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Стрільба з лука

Стрільба з лука

Гнип - переможниця, Попович, Івашко та Іваницький - призери ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніНаумова, Булах і Панциру - переможці та призери юніорського ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніЖанна Наумова у юніорському рейтингу зі стрільби з лука на другому місціСоломія Гнип очолила рейтинг кращих стрільчинь з лука УкраїниНазар Кучковський і Анастасія Фадєєва очолили національний рейтинг зі стрільби з лука Гнип, Наумова, Іваницький та Панциру серед лауреатів Кубка України зі стрільби з лукаМаркіян Івашко та Соломія Гнип - абсолютні переможці традиційного міжнародного турніру "Золота осіньНазар Кучковський і Анастасія Фадєєва - переможці традиційного міжнародного турніру "Золота осінь"Титул юніорської чемпіонки України зі стрільби з лука розіграли студентки Жанна Наумова та Єва БулахІрина Шмульська - чемпіонка України зі стрільби з блочного лука серед юніорокОлександр Панциру та Жанна Наумова серед призерів національної першості зі стрільби з лукаФадєєва, Ваксман і Панциру – переможці кадетського чемпіонату України зі стрільби з лукаСоколенко – чемпіонка, Гнип і Трапезнікова – віцечемпіонки України зі стрільби з лукаБавшина і Сліпець – призери зимового юніорського чемпіонату України зі стрільби з лукаПалеха і Шмульська – володарки Кубка України зі стрільби з блочного лука