50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Лучники ЛУФК сильні у командній стрільбі


У м.Чернівцях 15-18 червня 2019р. відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука серед кадетів – спортсменів віком до 17 років.
У командній стрільбі серед юнаків срібним призером чемпіонату стала збірна команда Львівської обл.-І, у складі якої виступали учні Львівського училища фізичної культури Максим Борик (11кл.) та Олександр Панциру (10кл.). У фіналі львів’яни у додатковій серії поступилися чернівчанам 4:5. Збірна Львівщини-ІІ, за яку стріляв Остап Сліпець (11кл.) – бронзові призери.
Свою другу медаль на чемпіонаті, на цей раз срібну, Остап Сліпець (на фото) виборов у турнірі змішаних команд. Асистувала Остапу Дзвенислава Черник.
І серед дівчат львів’янки на ІІ місці. Жанна Наумова (11кл.), Вікторія Бавшина (10кл.) і Орися Дідич у фінальній дуелі не змогли протистояти харків’янкам 2:6.
       У особистій першості Остап Сліпець сьомий, Максим Борик, Ярослав Горик, Вікторія Бавшина і Жанна Наумова на дев’ятому місці. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Стрільба з лука

Стрільба з лука

Гнип - переможниця, Попович, Івашко та Іваницький - призери ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніНаумова, Булах і Панциру - переможці та призери юніорського ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніЖанна Наумова у юніорському рейтингу зі стрільби з лука на другому місціСоломія Гнип очолила рейтинг кращих стрільчинь з лука УкраїниНазар Кучковський і Анастасія Фадєєва очолили національний рейтинг зі стрільби з лука Гнип, Наумова, Іваницький та Панциру серед лауреатів Кубка України зі стрільби з лукаМаркіян Івашко та Соломія Гнип - абсолютні переможці традиційного міжнародного турніру "Золота осіньНазар Кучковський і Анастасія Фадєєва - переможці традиційного міжнародного турніру "Золота осінь"Титул юніорської чемпіонки України зі стрільби з лука розіграли студентки Жанна Наумова та Єва БулахІрина Шмульська - чемпіонка України зі стрільби з блочного лука серед юніорокОлександр Панциру та Жанна Наумова серед призерів національної першості зі стрільби з лукаФадєєва, Ваксман і Панциру – переможці кадетського чемпіонату України зі стрільби з лукаСоколенко – чемпіонка, Гнип і Трапезнікова – віцечемпіонки України зі стрільби з лукаБавшина і Сліпець – призери зимового юніорського чемпіонату України зі стрільби з лукаПалеха і Шмульська – володарки Кубка України зі стрільби з блочного лука