Стрільба з лука : Золотий дубль Соломії Трапезнікової на «Золотій осені»

Подвійну перемогу здобула учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури Соломія Трапезнікова (на фото) на традиційних міжнародних змаганнях «Золота осінь» зі стрільби з лука, які уже вп'ядесят перше з 10 до 13 вересня 2014р. проходили у м.Львові.
Спочатку Соломія перемогла у олімпійському раунді на особисту першість серед дівчат. А потім разом із своїми подружками, однокласницею Тамарою Паламарчук і Іриною Шмульською – і у командній стрільбі.
Тамара Паламарчук у особистій першості посіла 6 місце, а учениця 9 класу Ірина Заставна – дев’яте.
Серед хлопців цьогорічний випускник училища Владислав Храмцов на третьому місці, одинадцятикласники Артем Виноградов і Богдан Прим’як поділили дев’яте. У командній першості Виноградов другий.
Серед дорослих спортсменів переміг чернівчанин Ігор Омельченко, який у фіналі перестріляв вихованця ЛУФК і одного з лідерів національної збірної Маркіяна Івашка (вип. 1996р.) 6:2. Інший вихованець училища Георгій Іваницький (вип. 2012р.) у 1/8 фіналу вже традиційно поступився своєму одвічному супернику ще по юніорських змаганнях і водночас товаришу Віталію Комонюку і розділив 9 місце з іншими невдахами цієї стадії змагань.
З-поміж жінок кращою була львів’янка Вероніка Марченко. Одинадцятикласниця ЛУФК, ще одна юначка за віком Соломія Гнип на 9 місці. У 1/8 фіналу Соломія програла Анастасії Павловій з Нової Каховки 4:6.

Стрільба з лука

Студент Львівського коледжу спорту Олександр Панциру - чемпіон України зі стрільби з лукаВихованка коледжу спорту Соломія Гнип - дворазова лауреатка Гран Прі Європи зі стрільби з лукаПанциру та Фадєєва - переможці юніорського чемпіонату України зі стрільби з лука у приміщенніПавло Сорока - бронзовий призер юнацького чемпіонату України зі стрільби з лукаСтудент коледжу спорту Панциру - срібний та бронзовий призер чемпіонату України зі стрільби з лукаПанциру та Фадєєва серед переможців юніорського чемпіонату України зі стрільби з лукаВихованка Львівського коледжу спорту Соломія Гнип серед призерів Кубка України зі стрільби з лукаАнастасія Фадєєва - чемпіонка Європи, Олександр Панциру - бронзовий призерАнастасія Фадєєва та Олександр Панциру змагатимуться на молодіжному чемпіонаті ЄвропиАнастасія Німець, Олег Царьков та Олександр Галкін - бронзові призери Кубка світу зі стрільбиОлександр Панциру - переможець міжнародних змагань зі стрільби з лука у ПольщіУчні коледжу спорту Анастасія Фадєєва та Олександр Панциру -медалісти міжнародних змагань у СловеніїВихованка Львівського коледжу спорту Соломія Гнип у десятці кращих Кубка світу зі стрільби з лукаЖанна Наумова - чемпіонка Європи, Олександр Панциру - бронзовий призерНа чемпіонаті України зі стрільби з лука вихованці коледжу спорту відзначилися у командних змаганнях