Стрільба з лука : Бавшина і Сліпець – призери зимового юніорського чемпіонату України зі стрільби з лука

25-31 січня 2020р. у м.Харкові у програмі зимового чемпіонату України зі стрільби з лука звання найсильніших розіграли і юніори. Як і в дорослих, стрільба велась з відстані 70м.
Серед дівчат перемогу здобула львів’янка Дзвенислава Черник. Одинадцятикласниця Львівського училища фізичної культури Вікторія Бавшина поступилась майбутній переможниці у чвертьфіналі і у підсумку посіла 7 місце. Студентка І курсу Жанна Наумова завершила змагання на 9 місці.
У командному турнірі збірна Львівської обл., у складі якої стріляла Бавшина (на фото), виборола срібні нагороди. У фіналі львів’янки поступились чернівчанкам 0:6. Друга львівська команда стала бронзовим призером. За команду виступала Надія Сливинська (вип. 2016р.).
Олександр Панциру (11 кл.) сьомий серед хлопців. Каменем спотикання для Олександра став чернівчанин Іван Кожокарь, якому він поступився у чвертьфіналі 2:6. Першокурсник Остап Сліпець на 9 місці.
        У командній першості збірна Львівської обл.-ІІ з Остапом Сліпцем у складі у дуелях за «бронзу» за додатковими показниками перемогла збірну Львівщини-І за яку виступав Олександр Панциру 5:4 (23:23). Отож, Остап Сліпець – бронзовий призер чемпіонату.

Студент Львівського коледжу спорту Олександр Панциру - чемпіон України зі стрільби з лукаВихованка коледжу спорту Соломія Гнип - дворазова лауреатка Гран Прі Європи зі стрільби з лукаПанциру та Фадєєва - переможці юніорського чемпіонату України зі стрільби з лука у приміщенніПавло Сорока - бронзовий призер юнацького чемпіонату України зі стрільби з лукаСтудент коледжу спорту Панциру - срібний та бронзовий призер чемпіонату України зі стрільби з лукаПанциру та Фадєєва серед переможців юніорського чемпіонату України зі стрільби з лукаВихованка Львівського коледжу спорту Соломія Гнип серед призерів Кубка України зі стрільби з лукаАнастасія Фадєєва - чемпіонка Європи, Олександр Панциру - бронзовий призерАнастасія Фадєєва та Олександр Панциру змагатимуться на молодіжному чемпіонаті ЄвропиАнастасія Німець, Олег Царьков та Олександр Галкін - бронзові призери Кубка світу зі стрільбиОлександр Панциру - переможець міжнародних змагань зі стрільби з лука у ПольщіУчні коледжу спорту Анастасія Фадєєва та Олександр Панциру -медалісти міжнародних змагань у СловеніїВихованка Львівського коледжу спорту Соломія Гнип у десятці кращих Кубка світу зі стрільби з лукаЖанна Наумова - чемпіонка Європи, Олександр Панциру - бронзовий призерНа чемпіонаті України зі стрільби з лука вихованці коледжу спорту відзначилися у командних змаганнях