Стрільба з лука : Вікторія Бавшина – переможниця кадетської «Золотої осені»

9-14 вересня 2019р. під час традиційних міжнародних змагань «Золота осінь» зі стрільби з лука окремо відбулися поєдинки і серед спортсменів кадетської вікової категорії.
В змаганнях дівчат переможницею змагань, які вже вп’ятьдесять шосте проводилися у Львові, стала учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури Вікторія Бавшина (на фото). У фіналі Вікторія перемогла чернівчанку Олександру Мінтянську 7:3.
В турнірі хлопців першокурсник Остап Сліпець в ¼ фіналу поступився майбутньому переможцю Шахару Кляйнеру з Ізраїля 3:7 і посів 7 місце.
         Остап зумів реабілітуватись у командних дуелях, де у складі збірної Львова разом зі своїм однокурсником Максимом Бориком і Артемом Устіновим став переможцем. У фіналі львів’яни перемогли кадетську збірну Білорусі 5:4 (27:21).

Студент Львівського коледжу спорту Олександр Панциру - чемпіон України зі стрільби з лукаВихованка коледжу спорту Соломія Гнип - дворазова лауреатка Гран Прі Європи зі стрільби з лукаПанциру та Фадєєва - переможці юніорського чемпіонату України зі стрільби з лука у приміщенніПавло Сорока - бронзовий призер юнацького чемпіонату України зі стрільби з лукаСтудент коледжу спорту Панциру - срібний та бронзовий призер чемпіонату України зі стрільби з лукаПанциру та Фадєєва серед переможців юніорського чемпіонату України зі стрільби з лукаВихованка Львівського коледжу спорту Соломія Гнип серед призерів Кубка України зі стрільби з лукаАнастасія Фадєєва - чемпіонка Європи, Олександр Панциру - бронзовий призерАнастасія Фадєєва та Олександр Панциру змагатимуться на молодіжному чемпіонаті ЄвропиАнастасія Німець, Олег Царьков та Олександр Галкін - бронзові призери Кубка світу зі стрільбиОлександр Панциру - переможець міжнародних змагань зі стрільби з лука у ПольщіУчні коледжу спорту Анастасія Фадєєва та Олександр Панциру -медалісти міжнародних змагань у СловеніїВихованка Львівського коледжу спорту Соломія Гнип у десятці кращих Кубка світу зі стрільби з лукаЖанна Наумова - чемпіонка Європи, Олександр Панциру - бронзовий призерНа чемпіонаті України зі стрільби з лука вихованці коледжу спорту відзначилися у командних змаганнях