48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : В активі Жанни Наумової три європейські нагороди зі стрільби з лука


             Впродовж 26 червня – 1 липня 2018р. у грецькому місті Патрас проходив чемпіонат Європи зі стрільби з лука серед юніорів та кадетів.
         Серед дівчат-юніорок відразу три нагороди в активі учениці 11 класу Львівського училища фізичної культури Жанни Наумової (на фото). Разом з сумчанкою Євгенією Чибісовою та Олександрою Кукурузяк зі Львова Жанна стала чемпіонкою Європи у командній першості. У фінальній дуелі українки перемогли британок 6:2.
         У стрільбі на особисту першість Жанна поступилася туркені Гульназ Коскун і посіла ІІ місце. Так само і в турнірі змішаних команд українська пара Наумова/Микита Кравчук (Харків) пропустили на першу сходинку нагородного подіуму турецький дует.
         У категорії кадетів чемпіоном Європи став десятикласник училища Олександр Панциру. У фіналі Олександр здолав Даміана Вайса з Нідерландів 6:2.
         Олександр посів також два четвертих місця у командній стрільбі та стрільбі змішаних команд.
         Ще одна десятикласниця Єва Булах посіла 4 місце у командних змаганнях дівчат-кадеток.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Стрільба з лука

Стрільба з лука

Трапезнікова – чемпіонка України, Панциру і Булах – у п’ятірці кращихГеоргій Іваницький – бронзовий лауреат Гран Прі Європи зі стрільби з лукаЖанна Наумова і Єва Булах – бронзові призерки міжнародних змагань у ТуреччиніЖанна Наумова: «Тепер вчусь у спортивному училищі. Там нікого медалями не здивуєш» Жанна Наумова: «Оскільки вчусь у спортивному училищі, то маю два тренування в день»Булах, Наумова і Панциру вибороли місця у молодіжній збірнійУчениця ЛУФК Жанна Наумова – чемпіонка Європи зі стрільби з лукаОстап Сліпець і Максим Борик – бронзові призери кадетського чемпіонату УкраїниКатерина Палеха і з «блочного» лука стріляє влучноМаркіян Івашко – зимовий чемпіон України зі стрільби з лукаЄва Булах – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніБулах і Панциру у топ-8 Світової серії зі стрільби з лукаКатерина Соколенко – переможниця 24-годинного стрілецького марафонуЖанна Наумова – бронзова призерка Кубка України зі стрільби з лука у приміщенніТрапезнікова і Гнип взяли участь у історичному чемпіонаті світу