47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : На «Стрілах Слобожанщини» відзначилась Соколенко


        24-27 серпня 2017р. у м.Харкові відбувся ІІІ етап Кубка України «Стріли Слобожанщини» зі стрільби з лука.
В особистій першості серед жінок ІІІ місце на турнірі посіла вихованка Львівського училища фізичної культури Катерина Соколенко (вип.2006р.).
У півфіналі Катерина (на фото) поступилася Поліні Родіоновій з Сум 1:7, а в поєдинку за «бронзу» перемогла чернівчанку Олександру Кукурузяк 6:0.
Студентка ІІІ курсу училища Соломія Гнип посіла 5 місце, а її однокурсниця Соломія Трапезнікова – дев’яте.
Катерина Соколенко у складі збірної Львівської обл. стала переможницею у командних змаганнях та разом з Сергієм Макаревичем посіла 4 місце у турнірі змішаних команд.
У змаганнях кадеток першокурсниця Олександра Комарова показала п’ятий результат.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Трапезнікова і Іваницький – бронзові призери світового чемпіонату зі стрільби з лукаЖанна Наумова – бронзова призерка юніорського чемпіонату світу зі стрільби з лукаСоломія Трапезнікова – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніЖанна Наумова – срібна призерка юніорського чемпіонату зі стрільби з лукаКатерина Соколенко успішно розпочала зимовий сезонУ національному рейтингу кращих стрільців з лука Іваницький третійЮніорський рейтинг зі стрільби з лука очолила Соломія ТрапезніковаСеред дівчат-кадеток в Україні найкраща Олександра КомароваОлександра Комарова – срібна призерка Кубка України зі стрільби з лукаНайкраще на світовій першості виступила Соломія ГнипДмитро Сидорук – кавалер ордена «За заслуги»Жанна Наумова здобула ліцензію на юнацьку олімпіаду Дмитро Сидорук – срібний призер Ігор нескоренихУ Росаріо Жанна Наумова виборюватиме олімпійську ліцензіюНа «Золотій осені» Наумова і Комарова змагались за місце у збірній