ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Спортивні підсумки 2011







У 2011 році на офіційних всеукраїнських змаганнях 240 спортсменів училища посіли 624 призових місця, вони вибороли 217 золотих, 204 срібних та 203 бронзові медалі. 378 учнів та студентів училища увійшли до числа 12-и кращих і посіли рейтингові місця.
24 учні та студенти у 2011р. виконали норматив майстра спорту України, 4 – майстра спорту міжнародного класу. До спискового складу збірних команд України з видів спорту у 2011 році входило 103 учні та студенти училища, з них 68 осіб взяли участь в офіційних міжнародних змаганнях у складі збірних команд, де вибороли 28 призових місць ( 9 перших, 10 других і 9 третіх). Переможцями та призерами європейських і світових першостей стали Р.Мартон (бокс), В.Гурський, Н.Мазур, Л.Горішна, Т.Лавренчук, О.Гергель, Т.Кіт, І.Вавричин, І.Черкас (вільна боротьба), А.Горлова (веслування на б/к), Б.-І.Городиський (легка атлетика), В.Онопко, М.Крамар (стрільба кульова), Г.Іваницький, В.Марченко, І.Кардаш, В.Большаков (стрільба з лука), К.Михайленко (додатковий контингент).
За підсумками роботи зі спортивної майстерності учнями і студентами училища набрано 46 299,5оч.



 
РЕЙТИНГ
учнів і студентів Львівського державного училища фізичної культури
за результатами спортивної діяльності у 2011р.
№ п/п
Прізвище, ім'я спортсмена
Вид спорту
Клас, курс
рейтингових
в т.ч. призових на всеукр. змаганнях
в т.ч. призових на міжнар. змаган-нях
К-ть очок
1
Онопко Владислав
кульова стрільба
ІІ
38
13
5
1923,5
2
Іваницький Георгій
стрільба з лука
ІІІ
15
7
1
1812,5
3
Крамар Марія
кульова стрільба
10
30
11
4
1497,5
4
Пантелєєва Ксенія
фехтування
ІІ
14
8
-
1150
5
Михайленко Кристина
дзюдо
ІІІ
5
2
2
1075
6
Гурський Віталій
вільна боротьба
ІІІ
5
2
1
883
7
Бурак Христина
кульова стрільба
ІІ
25
15
3
817
8
Городиський Богдан
легка атлетика
І
8
6
1
763
9
Коростильов Павло
кульова стрільба
8
35
15
-
749,5
10
Кардаш Ігор
стрільба з лука
І
12
5
2
735
11
Фітель Олег
санний спорт
ІІІ
13
7
-
732
12
Горлова Анастасія
веслування на б/к
11
12
9
1
726
13
Федечко Юрій
сучасне п'ятиборство
ІІІ
15
5
-
710
14
Кіт Тетяна
вільна боротьба
11
5
2
1
605
15
Андрушко Тарас
кульова стрільба
11
37
11
-
592,5
16
Пермикіна Валерія
сучасне п'ятиборство
ІІ
16
4
-
566,5
17
Романчук Ірина
спортивна гімнастика
9
20
8
-
555
18
Шипілова Олена
фехтування
11
14
4
-
547
19
Івченко Анастасія
фехтування
ІІІ
8
4
-
525
20
Лавренчук Тетяна
вільна боротьба
ІІ
4
3
1
490



Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Бокс
Веслування на байдарках і каное
Вільна боротьба
Велоспорт
Водне поло
Гандбол
Кульова стрільба
Легка атлетика
Санний спорт
Спотривна гімнастика
Стрільба з лука
Сучасне п'ятиборство
Фехтування
Футбол
Непрофільні види