ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Спорт : Спортивні підсумки 2013


У 2013 році на офіційних всеукраїнських змаганнях 257 спортсменів училища посіли 594 призових місця, вибороли  217 золотих, 200 срібних та  177 бронзових медалей. 360 учнів та студентів училища увійшли до числа 12-и кращих і дали рейтингові очки.
28 вихованців виконали норматив майстра спорту України, 7 – майстра спорту міжнародного класу. До спискового складу збірних команд України з видів спорту у 2013 році увійшло 120 учнів та студентів училища, 74 особи взяли участь у офіційних міжнародних змаганнях у складі збірних команд України, де вони завоювали 39 призових місць (13 перших, 10 других і 16 третіх). Переможцями та призерами європейських і світових першостей стали Т.Лавренчук, Л.Горішна, О.Лівач, О.Загайська, І.Остапук, Є.Павлова, М.Колос, А.Боженко, Ю.Плетнікова (вільна боротьба), Р.Гладиш (велоспорт), А.Горлова, Т.Міщук, Р.Дутчак (веслування), В.Онопко, Н.Дєньгіна, О.Зуб, І.Кізима, П.Коростильов (стрільба кульова), В.Большаков, І.Кардаш, С.Гнип (стрільба з лука), М.Левкович (санний спорт), К.Пантелєєва, Ю.Свистіль, (фехтування), У. Фрідріх (додатковий контингент). П.Коростильов встановив світовий рекорд серед юніорів.
За підсумками роботи зі спортивної майстерності училище набрало 56 073,5 оч. Добре спрацювали у звітному році відділення кульової стрільби, вільної боротьби, велоспорту, веслування та фехтування.
Цьогоріч відбудуться два найважливіші світові змагання: з 7 до 23 лютого - ХХІІ зимові Олімпійські ігри та з 16 до 28 серпня - ІІ літні юнацькі Олімпійські ігри. У складі олімпійської команди України на зимову Олімпіаду відібрались нещодавні випускники училища О.Шхумова, О.Стецків, Р.Захарків (санний спорт). У списку кандидатів на участь у ІІ літніх юнацьких Олімпійських іграх 10 вихованців училища: Р.Мартон (бокс), Р.Ашарін, О.Загайська, М.Колос, А.Боженко (вільна боротьба), С.Гераймович (триатлон), Н.Луцик (легка атлетика), П.Коростильов (кульова стрільба), М.Гаравський (фехтування), С.Гнип (стрільба з лука).
 
 
 РЕЙТИНГ
          учнів і студентів і випускників
Львівського державного училища фізичної культури
за результатами спортивної діяльності у 2013р.
 

п/п
Прізвище, ім'я
спортсмена
Вид спорту Клас,
курс
рейтин-гових в т.ч. призових
на всеукр. змаганнях
в т.ч. призових
на міжнар. змаганнях
К-ть
очок
1 Коростильов Павло кульова
стрільба
10 41 21 5 4440
2 Пантелєєва Ксенія фехтування вип. 11 7 1 1935
3 Лавренчук Тетяна вільна
боротьба
вип. 4 1 1 1840
4 Міщук Тарас веслування ІІ 15 5 2 1509
5 Мартон Роберт бокс 11 2 1 1 1500
6 Кізима Ігор кульова
стрільба
11 23 13 4 1395
7 Горішна Лілія вільна
боротьба
ІІІ 3 1 2 1025
8 Онопко Владислав кульова
стрільба
вип. 16 5 3 1009
9 Легедза Анатолій санний
спорт
ІІ 9 4 - 827,5
10 Лівач Оксана вільна
боротьба
11 3 1 2 725
11 Горлова Анастасія веслування ІІ 6 4 1 725
12 Дєньгіна Надія кульова
стрільба
вип. 12 3 2 720,5
13 Вірт Вікторія бокс ІІ 2 1 1 700
14 Гладиш Роман велоспорт І 21 10 1 683
15 Зуб Олег кульова
стрільба
І 24 10 1 667
16 Кузнецова Софія велоспорт 11 29 20 - 618,5
17 Сироїшка Себастьян велоспорт вип. 15 9 - 605
18 Свистіль Юлія фехтування ІІІ 7 4 1 578
19 Дутчак Роман веслування ІІ 15 6 1 564
20 Пермикіна Валерія сучасне
п'ятиборство
вип. 6 2 - 563
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Бокс
Веслування на байдарках і каное
Вільна боротьба
Велоспорт
Водне поло
Гандбол
Кульова стрільба
Легка атлетика
Санний спорт
Спотривна гімнастика
Стрільба з лука
Сучасне п'ятиборство
Фехтування
Футбол
Непрофільні види