ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Спорт : Спортивні підсумки 2014


 
       У 2014 році на офіційних всеукраїнських змаганнях  239 спортсменів училища посіли  686 призових місць, в тому числі 223 перших, 243 других та 220 третіх. Троє спортсменів встановили рекорди України у своїх видах спорту: А.Гордишинський (Ік., дод.контингент, важка атлетика) серед юнаків, П.Коростильов (11кл.) та І.Кізима (І к.) (обидва кульова стрільба) – серед юніорів. Павло Коростильов двічі покращував юніорський рекорд світу у стрільбі з пневматичного пістолета (фінальна серія). 373 учні та студенти училища увійшли до числа 12-и кращих і дали рейтингові очки.
15 вихованців виконали норматив майстра спорту України, 5 – майстра спорту міжнародного класу, 1 – Заслуженого майстра спорту.
До спискового складу збірних команд України з видів спорту у звітному 2014 році увійшло 126 учнів та студентів училища, 64 особи взяли участь у офіційних міжнародних змаганнях у складі збірних команд України, з них 19 осіб здобули медалі. Усього на міжнародній арені завойовано 60 медалей (25 золотих, 19 срібних і 16 бронзових).
Переможцями та призерами європейських і світових першостей стали Р.Мартон (бокс), Т.Кіт, Л.Горішна, О.Лівач, Є.Павлова, М.Колос, А.Лисак, В.Рябоволова (вільна боротьба), Т.Міщук (веслування), О.Зуб, І.Кізима, П.Коростильов, П.Конарєва (стрільба кульова), С.Трапезнікова, С.Гнип (стрільба з лука), М.Левкович (санний спорт).
2014 рік ознаменувався проведенням ХХІІ зимових Олімпійських ігор у м.Сочі та ІІ літніх юнацьких Олімпійських ігор у м.Нанкіні (Китай).
Учасниками зимових Олімпійських ігор були нещодавні випускники училища Олена Стецків, Роман Захарків та Олена Шхумова (санний спорт). Українська команда, у складі якої виступали Р.Захарків та О.Шхумова, посіла 11 місце в естафеті.
Учасниками ІІ літніх юнацьких Олімпійських ігор у м.Нанкіні (Китай) були 3 спортсменів училища: П. Коростильов, П. Конарєва (кульова стрільба) та Р. Мартон (бокс). П.Коростильов став чемпіоном юнацької олімпіади, Р. Мартон посів 5 місце, П.Конарєва – 8-е. Ще двоє учениць училища - С.Гнип (стрільба з лука) та М. Колос (жіноча боротьба) - вибороли олімпійські ліцензії у Нанкін, проте не пройшли внутрішнього відбору.
 
Найуспішнішим спортсменом училища за підсумками 2014 року став П. Коростильов, який впродовж сезону став дворазовим чемпіоном світу, виборов бронзову медаль на етапі Кубка світу, здобув перемогу на ІІ літніх юнацьких Олімпійських іграх, двічі покращував світові юніорські рекорди і відповідно очолив абсолютний рейтинг спортсменів училища, набравши 10 995 очків.
Найбільше очків за підсумками офіційних всеукраїнських і міжнародних змагань у 2014 році набрали вихованці Коростильової В.І., Каргута А.С., Юрченка В.М., Поцюрка М.С., Залигіна М.В., Раковського О.Г., св.п. Сазонова О.П. Саме ці вчителі спорту і очолили рейтинг тренерів училища.
 
За підсумками роботи зі спортивної майстерності училище набрало 57 374,25 оч. – це найкращий показник за останні роки  (2013р. – 55 568 оч., 2012р. –  46 424 оч.,  2011р. – 46 299 оч.).  Добре спрацювали у звітному році відділення кульової стрільби, жіночої боротьби, велоспорту, веслування та санного спорту. 


РЕЙТИНГ
учнів і студентів і випускників 
Львівського державного училища фізичної культури
за результатами спортивної діяльності у 2014р.

№ п/п
Прізвище, ім'я спортсмена
Вид спорту
Клас, курс
рейтин-гових місць
в т.ч. призових на всеукр. змаганнях
в т.ч. призових на міжнар. змаганнях
К-ть очок
1.      
Коростильов Павло
кульова стрільба
11
33
15
8
10995
2.      
Кізима Ігор
кульова стрільба
І
30
17
2
2655
3.      
Горішна Лілія
вільна боротьба
вип.
8
3
4
1580
4.      
Конарєва Поліна
кульова стрільба
11
19
8
1
1531
5.      
Гладиш Роман
велоспорт
ІІ
25
13
-
1370
6.      
Міщук Тарас
веслування на б/к
ІІІ
17
5
1
1271,5
7.      
Кіт Тетяна
вільна боротьба
ІІІ
7
3
3
1140
8.      
Мартон Роберт
бокс
І
3
1
1
1000
9.      
Лівач Оксана
вільна боротьба
вип.
5
1
4
962,5
10.  
Левкович Мирослав
санний спорт
9
7
4
1
952,5
11.  
Колос Мар'яна
вільна боротьба
11
6
1
4
927,5
12.  
Рябоволова Вероніка
вільна боротьба
9
6
2
4
912,5
13.  
Гнип Соломія
стрільба з лука
11
11
6
2
853
14.  
Лисак Ангеліна
вільна боротьба
11
5
1
4
802,5
15.  
Павлова Євгенія
вільна боротьба
11
4
1
2
662,5
16.  
Галик Діана
велоспорт
11
36
27
-
620
17.  
Зуб Олег
кульова стрільба
ІІ
23
9
-
614,5
18.  
Підківка Віталій
велоспорт
І
25
16
-
589
19.  
Павлишин Ігор
кульова стрільба
ІІ
20
11
-
480
20.  
Горлова Анастасія
веслування на б/к
ІІІ
13
6
-
465

 

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Бокс
Веслування на байдарках і каное
Вільна боротьба
Велоспорт
Водне поло
Гандбол
Кульова стрільба
Легка атлетика
Санний спорт
Спотривна гімнастика
Стрільба з лука
Сучасне п'ятиборство
Фехтування
Футбол
Непрофільні види