ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Учасники міжнародних змагань 2010


СПИСОК
учнів та студентів, які взяли участь в офіційних міжнародних змаганнях
у складі збірних команд України з видів спорту у 2010р.
 
Прізвище, ім’я
Рік нар.
Клас,
курс
Назва змагань
Місце, дата проведення
Вид програми
Місце
Технічний результат
Тренер
         Вільна боротьба
1. 
Кіт Тетяна
1994
10
Чемпіонат Європи(кадети)
м.Сараєво(Боснія і Герцеговина), 3-7.08
56кг
1м.
 
Сазонов О.П.
2. 
Вавричин Ірина
1995
10
Чемпіонат Європи(кадети)
м.Сараєво(Боснія і Герцеговина), 3-7.08
38кг
7м.
 
Бавдик М.З.
3. 
Гергель Оксана
1994
11
Чемпіонат Європи(кадети)
м.Сараєво(Боснія і Герцеговина), 3-7.08
49кг
2м.
 
Пістун А.І.
4. 
Ящук Богдана
1994
11
Європ. відбір до І ЮОІ
м.Познань (Польща), 21-23.05
46кг
14м.
 
Сазонов О.П.
Чемпіонат Європи(кадети)
м.Сараєво(Боснія і Герцеговина), 3-7.08
46кг
3м.
 
5. 
Лавринчук Тетяна
1993
І
Європ. відбір до І ЮОІ
м.Познань (Польща), 21-23.05
60кг
2м.
 
Сазонов О.П.
Чемпіонат Європи(кадети)
м.Сараєво(Боснія і Герцеговина), 3-7.08
65кг
3м.
 
6. 
Скоблюк Лариса
1993
вип.
Європ. відбір до І ЮОІ
м.Познань (Польща), 21-23.05
52кг
2м.
 
Сазонов О.П.
Чемпіонат Європи(кадети)
м.Сараєво(Боснія і Герцеговина), 3-7.08
52кг
3м.
 
7. 
Бурдан Микола
1993
І
Чемпіонат Європи(кадети)
м.Сараєво(Боснія і Герцеговина), 3-7.08
58кг
13м.
 
Дух І.Г.
8. 
Руденко Віталій
1993
І
Європ. відбір до І ЮОІ
м.Познань (Польща), 21-23.05
54кг
17м.
 
Раковський О.Г.
Чемпіонат Європи(кадети)
м.Сараєво(Боснія і Герцеговина), 3-7.08
54кг
14м.
 
9. 
Лівач Марія
1991
ІІ
Чемпіонат Європи(юніори)
м.Самоков (Болгарія),29-31.06
48кг
11м.
 
Сазонов О.П.
10.    
Клещева Анжела
1990
ІІІ
Чемпіонат світу (юніори)
м.Будапешт (Угорщина), 22-23.07
44кг
3м.
 
Сазонов О.П.
11.    
Безрука Мар’яна
1991
ІІІ
Чемпіонат Європи(юніори)
м.Самоков (Болгарія),29-31.06
51кг
2м.
 
Сазонов О.П.
12.    
Шуптар Василь
1991
ІІІ
Чемпіонат Європи(юніори)
м.Самоков (Болгарія),29-31.06
60кг
8м.
 
Раковський О.Г.
13.    
Благіня Юлія
1990
вип.
Кубок світу (командний)
м.Нанкін (Китай), 23-27.03
51кг
3ос., 4ком.
 
Сазонов О.П.
Чемпіонат Європи(юніори)
м.Самоков (Болгарія),29-31.06
55кг
1м.
 
Чемпіонат світу (юніори)
м.Будапешт (Угорщина), 22-23.07
55кг
2м.
 
14.    
Гусяк Ірина
1990
вип.
Кубок світу (командний)
м.Нанкін (Китай), 27-28.03
59кг
6ос.,4ком.
 
Глібенко В.В.
Чемпіонат Європи(юніори)
м.Самоков (Болгарія),29-31.06
59кг
3м.
 
15.    
Домбровська Катерина
1990
вип.
Кубок світу (командний)
м.Нанкін (Китай), 23-27.03
59кг
8ком.
 
Сазонов О.П.
Чемпіонат Європи
м.Баку (Азербайджан), 13-19.04
55кг
7ос.
 
Велоспорт
16.    
Ліпкевич Тарас
1990
вип.
Чемпіонат Європи
м.Санкт-Петербург (Росія), 23-28.09
інд.гонка
9м.
 
Каргут А.С.
Водне поло
17.    
Гадада Ігор
1993
І
Чемпіонат Європи (юніори), кваліф.раунд
м.Гожув Вєлькопольські (Польща), 7-12.04
 
3м. в групі
 
Сидорович Ю.О.
18.    
Кашеваров Едуард
1993
І
Чемпіонат Європи (юніори), кваліф.раунд
м.Гожув Вєлькопольські (Польща), 7-12.04
 
3м. в групі
 
Сидорович Ю.О.
19.    
Лащ Олександр
1994
вип.
Чемпіонат Європи (юніори), кваліф.раунд
м.Гожув Вєлькопольські (Польща), 7-12.04
 
3м. в групі
 
Сидорович Ю.О.
20.    
Свіщов Віталій
1994
вип.
Чемпіонат Європи (юніори), кваліф.раунд
м.Гожув Вєлькопольські (Польща), 7-12.04
 
3м. в групі
 
Сидорович Ю.О.
21.    
Фельштинський Роман
1993
вип.
Чемпіонат Європи (юніори), кваліф.раунд
м.Гожув Вєлькопольські (Польща), 7-12.04
 
3м. в групі
 
Сидорович Ю.О.
Легка атлетика
22.    
Райта Оксана
1993
І
Європ. відбір до І ЮОІ
м.Москва (Росія), 21-23.05
2000м з/п
1м.
6.48,27
Сташків М.В.
І ЮОІ
Сінгапур, 14-26.08
2000м з/п
3м.
6.41,49
Кульова стрільба
23.    
Онопко Владислав
1993
І
Чемпіонат світу (юніори)
м.Мюнхен (Німеччина),
29.07-11.08
ГП-12
ГП-11а
МГ-12
МГ-11а
5ос.,2ком.
5ос.,2ком.
8ос.,3ком.
4ос.,2ком.
558оч.,1658оч.
366оч.,1086оч.
570оч.,1705оч.
384оч.,1133оч.
Юрченко В.М.
24.    
Сойко Кирило
1990
ІІ
Чемпіонат Європи (юніори) з пневм. зброї
м.Меракері (Норвегія), 6-14.03
ПП-3
6ос.,1ком
573оч.,1729оч.
Моклович В.Я.
25.    
Мацкевич Ігор
1990
вип.
Чемпіонат Європи (юніори) з пневм. зброї
м.Меракері (Норвегія), 6-14.03
ГП-12
ГП-11а
8ос., 3ком.
1 ос., 3ком.
533оч.,1598оч.
370оч.,1048оч.
Юрченко В.М.
Чемпіонат світу (юніори)
м.Мюнхен (Німеччина),
29.07-11.08
ГП-12
ГП-11а
МГ-12
МГ-11а
6ос.,2ком.
3ос.,2ком.
4ос.,3ком.
6ос.,2ком.
557оч.,1658оч.
373оч.,1086оч.
575оч.,1705оч.
371оч.,1133оч.
26.    
Саламаха Олег
1990
вип.
Чемпіонат Європи (юніори) з пневм. зброї
м.Меракері (Норвегія), 6-14.03
ГП-12
ГП-11а
7ос. ,3ком
8ос., 3ком.
536оч.,1598оч.
351оч.,1048оч.
Юрченко В.М.
Стрільба з лука
27.    
Большаков Владислав
1996
9
Чемпіонат Європи(молодь)
м.Вінненден(Німеччина),12-18.07
ком.
6ком.
 
Образцова Т.О.
28.    
Кардаш Ігор
1994
11
Чемпіонат Європи у прим. (юніори)
м.Пореч (Хорватія), 16-21.03
блочний лук
ОР
17ос., 7ком.
 
Образцова Т.О.
Чемпіонат Європи(молодь)
м.Вінненден(Німеччина),12-18.07
Ком.
6ком.
 
29.    
Іваницький Георгій
1992
ІІ
І етап Кубка Європи(ю-ри)
м.Роверето (Італія), 18-23.05
ос., ком., мікст.
9ос.,5ком.,9м.
 
Образцова Т.О.
Чемпіонат Європи(молодь)
м.Вінненден(Німеччина),12-18.07
ос., ком., мікст.
17ос.,4ком.,1м.
 
Санний спорт
30.    
Легедза Анатолій
1995
10
ІV етап Кубка світу (ю-ри)
м.Кенігзее(Німеччина), 11-17.01
двомісні
18м.
 
Баїк І.Я.
І етап Кубка світу (ю-ри)
м.Сигулда (Латвія), 12-18.12
двомісні
6м.
 
ІІ етап Кубка світу (ю-ри)
м.Сигулда (Латвія), 12-18.12
двомісні
8м.
 
31.    
Коза Марта
1995
10
І етап Кубка світу (ю-ри)
м.Сигулда (Латвія), 12-18.12
одномісні
14м.
 
Баїк І.Я.
ІІ етап Кубка світу (ю-ри)
м.Сигулда (Латвія), 12-18.12
одномісні
12м.
 
32.    
Терновий Павло
1995
10
І етап Кубка світу (ю-ри)
м.Сигулда (Латвія), 12-18.12
двомісні
7м.
 
Баїк І.Я.
ІІ етап Кубка світу (ю-ри)
м.Сигулда (Латвія), 12-18.12
двомісні
9м.
 
33.    
Скиба Юрій
1994
вип.
ІV етап Кубка світу (ю-ри)
м.Кенігзее(Німеччина), 11-17.01
одном.,двом.
28м., 18м.
 
Баїк І.Я.
34.    
Стецків Олена
1994
11
ІV етап Кубка світу (ю-ри)
м.Кенігзее(Німеччина), 11-17.01
одномісні
22м.
 
Баїк І.Я.
Чемпіонат світу (ю-ри)
м.Ігльс (Австрія), 25-31.01
одномісні
48м.
 
VІ етап Кубка світу (ю-ри)
м.Вінтенберг(Німеччина), 1-7.02
одномісні
17м.
 
І етап Кубка світу (ю-ри)
м.Сигулда (Латвія), 12-18.12
одномісні
18
 
ІІ етап Кубка світу (ю-ри)
м.Сигулда (Латвія), 12-18.12
одномісні
23м.
 
35.    
Куречко Галина
1994
11
ІV етап Кубка світу (ю-ри)
м.Кенігзее(Німеччина), 11-17.01
одномісні
24м.
 
Баїк І.Я.
І етап Кубка світу (ю-ри)
м.Сигулда (Латвія), 12-18.12
одномісні
26м.
 
36.    
Шхумова Олена
1993
І
ІV етап Кубка світу (ю-ри)
м.Кенігзее(Німеччина), 11-17.01
одномісні
28м.
 
Баїк І.Я.
V етап Кубка світу (ю-ри)
м.Оберхоф(Німеччина), 18-24.01
одномісні
-
 
Чемпіонат світу (ю-ри)
м.Ігльс (Австрія), 25-31.01
одном.,ком.
38м.,10ком.
 
VІ етап Кубка світу (ю-ри)
м.Вінтенберг(Німеччина), 1-7.02
одномісні
13м.
 
І етап Кубка світу (ю-ри)
м.Сигулда (Латвія), 12-18.12
одномісні
24м.
 
37.    
Полуситок Анастасія
1992
ІІ
ІV етап Кубка світу (ю-ри)
м.Кенігзее(Німеччина), 11-17.01
одномісні
27м.
 
Жидкова С.М.
V етап Кубка світу (ю-ри)
м.Оберхоф(Німеччина), 18-24.01
одномісні
25м.
 
Чемпіонат світу (ю-ри)
м.Ігльс (Австрія), 25-31.01
одномісні
44м.
 
VІ етап Кубка світу (ю-ри)
м.Вінтенберг(Німеччина), 1-7.02
одномісні
19м.
 
І етап Кубка націй
м.Ігльс (Австрія), 22-27.11
одномісні
29м.
 
ІІ етап Кубка націй
м.Вінтенберг(Німеччина), 5-8.12
одномісні
22м.
 
І етап Кубка світу (ю-ри)
м.Сигулда (Латвія), 12-18.12
одномісні
18м.
 
ІІ етап Кубка світу (ю-ри)
м.Сигулда (Латвія), 12-18.12
одномісні
20м.
 
38.    
Фітель Олег
1992
ІІ
ІV етап Кубка світу (ю-ри)
м.Кенігзее(Німеччина), 11-17.01
двомісні
DNF
 
Жидкова С.М.
Чемпіонат світу (ю-ри)
м.Ігльс (Австрія), 25-31.01
двомісні, ком.
13м.,10ком.
 
VІ етап Кубка світу (ю-ри)
м.Вінтенберг(Німеччина), 1-7.02
двомісні
7м.
 
І етап Кубка націй
м.Ігльс (Австрія), 22-27.11
двомісні
19м.
 
ІІ етап Кубка націй
м.Вінтенберг(Німеччина), 5-8.12
двомісні
DNF
 
І етап Кубка світу (ю-ри)
м.Сигулда (Латвія), 12-18.12
двомісні
8м.
 
ІІ етап Кубка світу (ю-ри)
м.Сигулда (Латвія), 12-18.12
двомісні
7м.
 
39.    
Толопко Андрій
1991
ІІІ
Чемпіонат Європи (натурбан)
м.Умхаузен (Італія), 8-9.01
одномісні,ком.
33м.,9ком.
 
Жидкова С.М.
І Етап Кубка світу (натурбан)
м.Новоуральськ,9-12.12
одномісні
23м.
 
ІІ Етап Кубка світу (натурбан)
м.Новоуральськ,9-12.12
одномісні
22м.
 
40.    
Іршак Степан
1991
ІІІ
Чемпіонат Європи (натурбан)
м.Сан-Себастьян (Австрія),
15-17.01
одном.,двом.
32м.
 
Жидкова С.М.
Кубок Європи (натурбан)
м.Яфенталь(Італія), 23-24.01
одном.,двом.
32м.,12м.
 
Чемпіонат світу(натурбан, юніори)
м.Н.Поненте(Італія), 29-31.01
одном.,двом.
25м.,7м.
 
Чемпіонат світу(натурбан)
м.Умхаузен (Італія), 8-9.01
одномісні
36м.
 
41.    
Захарків Роман
1991
ІІІ
Олімпійські ігри
м.Ванкувер (Канада)
двомісні
19м.
 
Жидкова С.М.
І етап Кубка націй
м.Ігльс (Австрія), 22-27.11
двомісні
14м.
 
І етап Кубка світу
м.Ігльс (Австрія), 28.11
ком.
12м.
 
ІІ етап Кубка світу
м.Вінтенберг(Німеччина),
29.11-5.12
ком.
10м.
 
ІІ етап Кубка націй
м.Вінтенберг(Німеччина), 5-8.12
двомісні
12м.
 
42.    
Верчук Андрій
1990
вип.
Чемпіонат світу(натурбан)
м.Умхаузен (Італія), 8-9.01
одномісні
34м.
 
Жидкова С.М.
Сучасне п’ятиборство
43.    
Федечко Юрій
1992
ІІ
Чемпіонат Європи (юнаки)
м.Варна (Болгарія), 10-14.05
ос., ком.
11ос.,1ком
 
Роговенко Н.М., Прибило А.М.
Чемпіонат світу (юнаки)
м.Упсала (Швеція), 9-13.06
ос., ком.
13ос.,5ком
 
І ЮОІ
Сінгапур, 14-26.08
ос., мікст
12ос.,7м.
 
44.    
Пермикіна Валерія
1993
І
Чемпіонат Європи (дів.)
м.Варна (Болгарія), 10-14.05
естаф.
8м.
 
Роговенко Н.М.
45.    
Ткачук Юрій
1994
вип.
Чемпіонат Європи (юнаки)
м.Варна (Болгарія), 10-14.09
ос., ком.
19ос.,2ком
 
Роговенко Н.М., Прибило А.М.
Фехтування
46.    
Пантєлєєва Ксенія
1994
І
Етап Кубка світу (юніори)
м.Будапешт (Угорщина), 1-7.01
шпага
72ос.
 
Саврук З.,
Орліковський А.В.
Етап Кубка світу
м.Доха (Катар), 24-27.01
шпага
48ос.
 
Чемпіонат Європи (кад.)
м.Афіни (Греція), 1-7.03
шпага
23ос., 2ком.
 
Чемпіонат світу (кадети)
м.Баку (Азербайджан), 1-5.04
шпага
29ос.
 
Чемпіонат світу (юніори)
м.Баку (Азербайджан), 5-10.04
шпага
61ос., 8ком.
 
Етап Кубка світу
м.Сен-Морі (Франція), 19-21.02
шпага
151ос., 11ком.
 
Етап Кубка світу
м.Нанкін (Китай), 16-18.05
шпага
19ком.
 
Етап Кубка світу
м.Монреаль (Канада), 24-30.05
шпага
67ос.,10ком.
 
Чемпіонат Європи
м.Лейпціг (Німеччина), 16-22.07
шпага
38ос.
 
Чемпіонат Європи (ю-ри)
м.Лобня (Росія), 24-29.10
шпага
39ос.,9ком.
 
Етап Кубка світу (юніори)
м.Братислава(Словаччина),
19-22.10
шпага
13ос.
 
Етап Кубка світу (юніори)
м.Лебхайм (Німеччина),15-19.12
шпага
2ос.
 
47.    
Івченко Анастасія
1992
ІІ
Етап Кубка світу (юніори)
м.Будапешт (Угорщина), 1-7.01
шпага
53ос.
 
Орліковський А.В.
48.    
Педосенко Марта
1996
8
Етап Кубка світу (кадети)
м.Будапешт (Угорщина), 1-5.10
рапіра
92ос.
 
Волкова В.Л.
49.    
Степанюк Микита
1995
9
Етап Кубка світу (кадети)
м.Будапешт (Угорщина), 1-5.10
рапіра
131ос
 
Волкова В.Л.
50.    
Ленчук Анастасія
1995
10
Етап Кубка світу (кадети)
м.Будапешт (Угорщина), 1-5.10
рапіра
78ос.
 
Волкова В.Л.
51.    
Шипілова Олена
1994
10
Етап Кубка світу (кадети)
м.Будапешт (Угорщина), 1-5.10
рапіра
67ос.
 
Волкова В.Л.
52.    
Свистіль Юлія
1995
11
Етап Кубка світу (кадети)
м.Будапешт (Угорщина), 1-5.10
шпага
46ос.
 
Орліковський А.В.
53.    
Ільїн Денис
1992
ІІ
Етап Кубка світу (юніори)
м.Лєшно (Польща),16-21.12
рапіра
34ос.
 
Стаканов О.О.
54.    
Сенюта Олександра
1991
ІІІ
Етап Кубка світу (юніори)
м.Будапешт (Угорщина), 1-7.01
рапіра
33ос.,
 
Волкова В.Л.
Чемпіонат світу (юніори)
м.Баку (Азербайджан), 5-10.04
рапіра
33ос.,12 ком
 
Чемпіонат Європи (мол.)
м.Гданськ (Польща),25-30.04
рапіра
21ос.
 
Етап Кубка світу
м.Санкт-Петербург(Росія),19-23.05
рапіра
75ос.
 
Чемпіонат Європи (ю-ри)
м.Лобня (Росія), 24-29.10
рапіра
11ос.,2ком.
 
Етап Кубка світу (юніори)
м.Братислава(Словаччина),
19-22.10
рапіра
49ос.
 
Етап Кубка світу (юніори)
м.Лєшно (Польща)
рапіра
5ос.
 
55.    
Лозинська Марта
1991
ІІІ
Етап Кубка світу (юніори)
м.Будапешт (Угорщина), 1-7.01
рапіра
111ос.
 
Волкова В.Л.
Чемпіонат Європи (мол.)
м.Гданськ (Польща),25-30.04
рапіра
39ос.
 
Етап Кубка світу (юніори)
м.Братислава(Словаччина),
19-22.10
рапіра
90ос.
 
Етап Кубка світу (юніори)
м.Лєшно (Польща),16-21.12
рапіра
47ос.
 
Додатковий контингент
56.    
Михайленко Кристина
1993
ІІ
Чемпіонат Європи з самбо (юніори)
м.Салоніки (Греція),13-20.04
самбо(70 кг)
1м.
 
Стельмах Я.М.
Кубок Європи (юніори)
м.Київ, 14-18.05
дзюдо(70 кг)
5м.
 
Етап Кубка Європи (ю-ри)
м.Пакш (Угорщина), 17-18.07
дзюдо(70 кг)
7м.
 
Чемпіонат світу з самбо (дівчата)
м.Тбілісі (Грузія), 7-11.10
самбо(70 кг)
2м.
 
 
 
 
Спортивно-методична частина



Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Бокс
Веслування на байдарках і каное
Вільна боротьба
Велоспорт
Водне поло
Гандбол
Кульова стрільба
Легка атлетика
Санний спорт
Спотривна гімнастика
Стрільба з лука
Сучасне п'ятиборство
Фехтування
Футбол
Непрофільні види