Велоспорт : На Гран Прі Польщі Гладиш переміг у медісоні

У м. Прушкуві, що під Варшавою, 30 червня – 2 липня 2017р. відбулися міжнародні змагання «Гран Прі Польщі» з велоперегонів на треку, участь у яких у складі збірної команди України взяли ряд вихованців Львівського училища фізичної культури.
У гонці медісон (парна гонка 25км), яка, до речі, стала олімпійським видом, I місце серед молоді віком до 23 років посів український дует у складі вихованця Львівського училища фізичноїкультури Романа Гладиша (вип.2015р.) та вінничанина Владислава Кремінського. На фініші українці обійшли сильну британську пару Марк Стюварт/Енгус Клакстон та господарів Шимона Кравчика  і  Даніеля  Станішевького.
Свою другу нагороду Великого Призу Польщі, на цей раз срібну, Гладиш (на фото) здобув у скретчі (індивідуальна гонка на 15км). У командній гонці переслідування на 4км збірна команда України, у складі якої  їхав Гладиш, посіла 5 місце.
Студентки  II курсу училища Юлія Бірюкова і Діана Галик показали четвертий результат у командному спринті.
У категорії  жінок-еліта вихованки училища Анна Нагірна (вип.2005р.), Тетяна Клімченко (вип.2011р.), ті ж Бірюкова і Галик посіли 5 місце у командній гонці переслідування на 4км.
Також  п’ятими  на фініші у жіночому медісоні були Нагірна і Клімченко. У гонці за очками Нагірна сьома, а в індивідуальній гонці переслідування - одинадцята.
Серед юніорів бронзовим призером у гонці за очками склав одинадцятикласник-випускник Олександр Кривич. У командному спринті бронзова медаль в активі колишнього однокласника Кривича Сергія Білого.
Ще один цьогорічний випускник Олег Канака набрав четверту суму у омніумі та показав п’ятий результат у гонці за очками.
У командній  гонці переслідування  Кривич, Канака  і  Валерій Романенков  на III місці.

Результати вихованців відділення велоспорту на чемпіонаті України на шосе за трековою програмою Вихованці відділення велоспорту здобули 26 медалей на чемпіонаті України!Результати участі учнів відділення велоспорту на чемпіонаті УкраїниМатвій Хацинський - вдруге на найвищій сходинці п'єдесталу в швейцарському Гренхені!Матвій Хацинський - переможець міжнародних змагань з велоспорту! Першокурсниця Кароліна Келюх виграє гран прі ПольщіВихованці відділення велоспорту відзначилися в литовському Паневежесі Вихованці відділення велоспорту відзначилися в чемпіонаті та Кубку України з велоспорту-2023На київському велотреці домінували Кароліна Келюх та Даніїл Яковлев Велосипедисти Львівського фахового коледжу спорту - чемпіони України в командній гонці серед юнаків!Даніїл Яковлев - чемпіон світу серед юніорів у олімпійському виді велотрекових перегонів омніумі!На чемпіонаті Європи Кароліна Келюх п'ята у кейрініДодик, Дільний та Мацьків - мультимедалісти юнацького чемпіонату України з велоспорту на трекуІ в олімпійських видах програми велотрековики Львівського коледжу спорту найсильніші в УкраїніСтудент Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв стартував на юніорському "Тур де Франс"